2737
2734
عنوان

مرگ پسر ۱۸ ساله بخاطر خوردن تن ماهی 😥

| مشاهده متن کامل بحث + 2619 بازدید | 45 پست
آخه پیک نیک آدم تن ماهی میخوره

شاید بدبختا چیزدگ نداشتن .خواستن برن بیرون خوش باشن دوره هم 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید بدبختا چیزدگ نداشتن .خواستن برن بیرون خوش باشن دوره هم 

اصن بهداشتی نیس ازاین جنبه گفتم،بنظرم سیب زمینی خالی میبردن کباب میکردن بهتر بود باز

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2740
وای من نپخته میخورم خدابهم رحم کرده پس☹

تو بارداری اصلا نخور خوب نیس

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
اینو گفتم که کسایی مثل شما بیشتر حواسشون باشه عزیزم 🌱

مرسی فداتشم واقعاممنون🙏❤

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
تو بارداری اصلا نخور خوب نیس

ن بارداری نخوردم اوایل خوردم ماهی الان رفتم توماه چهارم اشتهام کلاکوره نمیدونی چیکارکنم اشتهام بازشه؟میترسم بدنمم خیلی ضعیفه فقط میتونم مایعات بخورم

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
ن بارداری نخوردم اوایل خوردم ماهی الان رفتم توماه چهارم اشتهام کلاکوره نمیدونی چیکارکنم اشتهام بازشه ...

نه عزیزم  شرمنده

درود و صلوات بر حضرت محمد و آل محمد(ص)   به حرمت اولین بوسه ای که در زمان تولدم بر صورتم نشاندی و به یاد آخرین بوسه ای که در هنگام وداعت بر صورتت زدم... تو را عاشقانه دوست دارم. دلتنگتم مادرم
2706