2733
2739
عنوان

دغدهه های دهه هشتادیا

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 82 پست
ارزوی منه انگار مثل همیم😥

من کنکور زبان شرکت کردم میخوام دبیرشم😍😍

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من همسن شما بودم دقدم دردبارداریم ترس زایمان بود😐

خوش به حالت.کاش منم الان این دغدغه رو داشتم با کنکور و از شدت فکر و خیال خوابم نمیبرد

دیوونه نیستم نی نی میخوام خو😍😍

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
آفرین  خیلی هم عالییی   همه تون اونطوری که گفتم نیستید  اکثرتون  بعضی ها تون ...

شما شخصیتتون دوست داشتنیه که بقیه را هم اینجوری میبینید 🌺خیلی از ماها چون فقط دهه هشتادی هستیم خیلی جاها قضاوت میشیم که خوشبخاته شما ازاون دسته ادما نبود و نظرتونو محترمانه گفتید❤❤

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
2742
خخخ مجردی?

نه متاهلم

2740
به عنوان یه دهه شصتی یه نصیحت میکنم به خاطر درس خودتونو پیر و افسرده و بیزار از دنیا نکنید ما خودم ...

نظزتون قابل احترامه ولی اهداف ادما فرق داره وقتی هدفم درس خوندن باشه قطعا وقت گذاشتن برای اون رو‌تلف شدن زندگیم  نمیدونم😊

_شاید قراره خدا آخرش هممونو سورپریز کنه...
اهوم منم چقد خوندی?

دهم رو خوندم و الانم دارم دوازدهمو میخونم وسطاشم

خدا کمکمون کنه من ک نمیتونم بخونم 😥راستی من رشتم تج بود کنکور ریاضی شرکت کردم بنظرتون درسا خیلی فرق ...

😔من نمیخوام اینجوری باشه ولی واقعا سردرگمم

درسایی مث گسسته وهندسه را تجربی نداره حسابان وفیزیکِ ریاضی هم یکم بیشتره مثلا ترمودینامیکو تجربیا ندارن

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
نظزتون قابل احترامه ولی اهداف ادما فرق داره وقتی هدفم درس خوندن باشه قطعا وقت گذاشتن برای اون رو‌تلف ...

جمله کتاب دینی رو گفتی؟😁😁😁

2706