2737
2734
عنوان

دغدهه های دهه هشتادیا

671 بازدید | 82 پست

من خودم فعلا به کنکورم فکرمیکنم از لحاظ روحی و جسمی خوب نیستم  نمیدونم چکار کنم انگیزه ندارم 

شماهم بیایید از دغدتون بگید 😊😪

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی

دغدغم فقط کنکوره😊😊

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من‌۷۹‌ام بیام؟؟؟

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

والا من دغدغه ام اینه چرا دغدغه ندارم ...

ی بی حسی خاصی نسبت ب هر نوع و هر شدتی از سختی و مشکل دارم

ی جورای ترسناکی همه چی ب کلیه چپم شده

هرگاه خواستم بگویم دوستت دارم گفتم حالت چطور است ... و من تورا خیلی حالت چطور است...
2738

دهه هشتادی نیستم 

ولی خوب میشناسمشون ...اکثر اونها 

عشق شون اینستاست 

عاشق فیلم های ترکیه و کره ای هستند 

عجیب تنبل  ان تو درس خوندن  و وحشتناک اهل تقلب تو مدرسه هستند

درصد بالا دوست پسر دارند 

........

دغدغه ام کنکور بود نشد..دانشگاه ازاد اسلامی رو خدا نگیره ازمون😂😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر

کنکور چه رشته ای شرکت کردید؟

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2706