2733
2734
عنوان

دغدهه های دهه هشتادیا

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دهه هشتادی نیستم  ولی خوب میشناسمشون ...اکثر اونها  عشق شون اینستاست  عاشق فیلم ها ...

شت من حتی یکی از اینا رو هم نداشتم.نکنه اشتباهی دهه هشتادی شدم؟😁😁😁😁

اینقدر بدم میاد از اینایی که به زندگیه بقیه گیر میدن که نگووووو.همش میخوان بگن چون ما این کارو کردیم بقیه هم باید این کارو بکنن در غیر این صورت بی خانواده و بی فرهنگ و اینجور چیزان.گلم تو راه خودتو برو ما هم راه خودمونو میریم.😎😎😎
2728
دیگه از ۱۷-۱۸ سالگی دغدغه میشه کنکور، کنکورارشد،ازمون استخدام، ازمون فلان بیسار. اح به این زندگی

بهترین زمان عمرمون داره با درس میگذره

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی
2738
دغدغه ندارم فارغ از دنیا  کنکور چیه به خاطرش غصه بخورم قبول نشدم سال بعد نشدم سال بعدش غصه ندا ...

عجب😂

Humanity is a religion in its own right, one with very few follانسانیت خود به تنهایی یک دین است که پیروان چندانی ندارد                 خواهشا بامن بحث دینی و سیاسی نکنید که بد قاطیم😕👊     با تشکر
دهه هشتادی نیستم  ولی خوب میشناسمشون ...اکثر اونها  عشق شون اینستاست  عاشق فیلم ها ...

من به خاطر کنکورم اینستامو حذف کردم اصلا وقت فیلم دیدن ندارم تو فاز دوست پسرا وایناهم نیستن فقط درسم مهمه که کلن به همم ریخته 

قبل از اینکه برنده شی باید باور داشته باشی که ارزشمند هستی

فکر کنم من اشتباهی دهه هشتادی شدم هیچکدوم اینایی که گفتی نیستم😆

_شاید قراره خدا آخرش هممونو سورپریز کنه...