2733
2739
عنوان

خانوم خوشگلایی که حس میکنن زندگی و رابطشون رو به سردی رفته بیان اینجا🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 221022 بازدید | 5688 پست
بچه ها نشستم ناخونامو خال خالی لاک زدم. دستام خیلی احمق شد🤩🤩🤩خیلی خوبه

زمان دانشجویی همیشه ناخونم این مدلی بود 

یادش بخیر 😍

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان میشه کمکم کنید.من الان تو دوران عقدم وام ازدواجمون رو گرفتیم میخوایم خونه بخریم به همسرم ...

من بودم بدون ذره ای تردید النگوهامو میفروختم 

خونه داشتن از هر چیزی مهمتر

قیمت ها نه تنها پایین نمیاد بلکه بالاتر هم میره

ما هم با این طرز فکر واسع برادرم خونه نخریدیم 

فقط پولمون روز به روز ارزشش کمتر شد 

‏همه فکر میکنن من رازدارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین🤦🏻‍♂️😂
2728
سلام دوستای گلم امیدوارم که حال همگی خوب باشه.ببخشید یه موضوعی باهاتون در میون میذارم هر کس تجربه دا ...

سلام دوست عزیز .من چند روز پیش پیام شمارو خوندم .الان دارم کتاب هنر زن بودن رو که دوستان معرفی کردن مطالعه میکنم.از صفحه ۳۲ تا ۳۸ این کتاب دقیقا توضیح داده که چرا باید خودتون رو با شوهرتون وفق بدین و  مطابق نظر اون رفتار کنید .به نظرم خوندن این مطلب میتونه بهتون کمک کنه.

سلام دوستان میشه کمکم کنید.من الان تو دوران عقدم وام ازدواجمون رو گرفتیم میخوایم خونه بخریم به همسرم ...

ببین اگه میتونید حتما بخرید تو این دوره کرایه دادن خیلی سخته از خرجهای دیگتون بزنید نهایت اگه میدونی شوهرت مرد خوبیه طلاهاتو بفروش یه سرویس نقره بخر برا عروسیت ولی بازم فکر کن ببین اخلاق همسرت چطوریه آخه طلا میتونه پشتوانه آیندت باشه 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑
سلام ملکه های عزیز امروز تولدمه وکلا تو خونه بودم و کار کردم و شام پختم شوهرم الان اومد تا جشن دونفر ...

تولد تولد تولدت مبارک مبارک مبارک تولدت مبارک بیا شمع هارو فوت که صد سال ملکه باشی لالالالالالالالا🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🎂🌸🌸🌸🌸💗💗💗💗❤️❤️❤️🌸🌸😋😋🍕🍕🍥🍥🍧🍧🍦🍦🍡🍰🍰🎂🎂🍷🍷🍭🍭🍬🍬🍹🍹🍸🍸🍻🍻🍻🍻🍻🍻همشو امشب نخور دل درد میشی 

همسر عزیزم آخرش جذبت میکنم حالا ببین 😏میرسه روزی که به هدفم برسم👍   ❤️❤️                                          میدونم من ملکه زیبای زندگیت هستم میدونم و زندگیت بدون من هیج زیبایی نداره💋👑
سلام عزییزم باید کم کم روی طرز فکر شوهرت کار کنی مردا اصولا دهن بینن مخصوصا نسبت به پدر ...

ممنون عزییییز دلم حتما اینکارو میکنم خداکنه جواب بده مرسی که وقت گذاشتی وباحوصله راهنماییم کردی مهربون💖🌹

خدایا شکرت♥️
2738

✔️✔️✔️

سلام. این روزا اینقدر بی حال و انرژی هستم که اصلا نمیتونم به برنامه هام برسم. 

گفته بودم علائم کرونارو دارم؟ الان خیلی بیشتر شده اون علائم و کل گلوم متورم شده. 

خلاصه اصلا خوب نیستم. فقط کارای روزانه رو به زور انجام میدم و تند تند شربت و ابمیوه اماده میکنم بخوریم که زودتر رفع بشه. 

امشب برای شام هم آبگوشت بار گذاشتم. درسته غذای سنگینی هست اما لااقل نرم و آبکی هست و گلو اذیت نمیشه چون ما زیاد اهل سوپ نیستیم. راستی در راستای کدبانو بودن اینم بگم که من آبگوشت هام بشدت خوشمزه میشه😅❤️هرکی خورده تعریف کرده. ❤️

بعدش هم یه دوش گرفتم بلکه سرحال بشم. 

چون نمیتونم درس بخونم یا کاری بکنم امروز فقط پادکست گوش دادم. 

و ویس های دکتر هلاکویی رو که خیلی مفید بود و پیشنهاد میکنم صحبت هاشونو گوش بدین. 

امیدوارم فردا بهتر بشم و یه گزارش پر بار تری بدم🥀

آرزو کردم خدا را گوهری/ سالم و زیبا نگارین اختری / بر سرم او ریخت یکدنیا گهر/ داد ما را او ز رحمت دختری 🫀💓 تیکر برای تولد یک سالگی نور زندگیمونه😍

سلام سلام😍

چطوررییین😍

خب من یازدهم تولدم بود و هیچ جا نمیشد بریم دعوتم نشدیم خودمون دوتا تو خونه بودیم همسرم از قبل گفته بود پس حالا که اینطوره یکم دیرتر جشن بگیریم که همه باشن.ولی من دیدم نمیشه همون روز هیچ کاری نکنم😊از صبحش آهنگ تولد برا خودم گذاشتم😅عصری کیک درست کردم شمع و عود روشن کردم یه تیپ خوشگل زدم با آرایش و دعوت شدم به تولد خودم😁با آهنگم همسرمو رقصوندم و رقصیدم(برای اولین باااار جلوش😆)اینم از اولین کار عجیب این سنم بود😁یه کار عجیب دیگه ام جمعه کردم یهو پاشدم سه مدل غذا زیاد درست کردم فریزر کردم برای یک هفته چون این هفته خیلی درس دارم....

خودم خیلی حال کردم با این کارم😜

نمیرسم بیام تاپیک ولی به یادتون هستم😚

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین

سلام بچه ها من این هفته درگیر دندونپزشکی بودم 5ش آخرین نوبتمه خواهشا مراقب باشید ک هم درد داره هم هزینه 

و برای ملکه بودن بجای النگو و.... مواظب دندونات ن باشید ک براتون میمونه 

خب حالا که بحث بحثه کدبانو بودنهه😂😎 این شربت هلو رو پیشنهاد میدم برای یکبارم شده امتحان کنید

سلام به کدبانوهای عزیز 

دختر تیر ماهی عزیز شربتتو امروز درست کردم خیلی خوشمزه بود مرسی که بهم یاد دادی 🤗🤗🤗😘😘

کاش آدم ها فقط اجازه داشتند یه چهره داشته باشند... 

✔✔✔✔✔

سلام خوشگلا 

گزارش امروز 

نهار که قرمه سبزی دیشب گذاشتم عااااالی شده بود همسرم برای کارگرها و پدرشوهرم و دوستاش برد میگفت اونجا نگاه کردم چقدر خوب شده بود کیف کردم. مادرشوهرم اینا مهمون بودن عصر هم یه دوش گرفتم خونه کاری نداشت طراحی کردم کتاب پسرمو باهاش کار کردم. بعدش هم رفتیم پارکینگ اپارتمان بچه هام دو چرخه سواری کردن شب هم مادرشوهرم اینا مهمون بودن البته شام و اینا با خواهرشوهرم بود. الانم قیمه گذاشتم نهار فردا

یه رفتار خوب اینکه خواهرشوهرم گفت شب بیاید بالا شوهرم و مادرشوهرم گفتن نه میایم پایین 

همسرم گفت نیره راحت تره بالا دنبال بچه ها باید باشه

اول دلخور شدم اما واقعبینانه نگاه کردم  چون خواهرشوهرم به شدت تمیز و وسواس هست به قول همسرم خودشم با احتیاط راه میره😁😁😁 و بچه های من غیر قابل کنترل مثبت نگاه کردم که خونه من راحت تره مادرشوهرم اخه اونم مثل خودم استرسی 

اما اصلا اخم نکردم و کنترل کردم 

اخر شب یه حرف مرتبط شد گفتم راستی برا من فرق نمیکنه خواهرت میگه بریم بریم یه وقت ناراحت نشه😂😂😂 عزت الکی هم گذاشتم اونم گرفت گفت باشه فردا گفت میگم باشه تو هم حق داری بلاخره گفتم من که نه اینجا و اونجا نداره اینقدرم خوبن همه کارا با هم میکنیم البته بچه هام تنوع براشون.😍😍😍🌼

کلی کیف کردم کنترل عالی داشتم البته عصری اومد اخمم بزنه بیرون اما سریع عوض کردم

2706