2737
2739
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 94171 بازدید | 113 پست
ینی ممکنه از سردی بدن باشه؟

نه بابا میل جنسی به گرمی وسردیه مشکل شما یه چیز دیگه است...یکی از دوستان گفتن دیگه من نگم😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز عروسی نکردم و از روش تحریک کلیتوریس استفاده میکنم 

ببخشید اینو میپرسم 

قبلا خود ارضایی نمیکردی؟ 

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2731
من هنوز عروسی نکردم و از روش تحریک کلیتوریس استفاده میکنم

تا به فنا نرفتبم در ریم بچه ها

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
بگو بخورد و بیاشامد برات  زود میشی😶😑 دیگه واضح تر نمیشد بگم😂

😂😂😂😂😂

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
2738
چرا آخه خاک بر سرت عزیزم؟!خدا نکنه 

فدات 😍😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706