2726
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه بیایین

93778 بازدید | 113 پست

سلام خانوما

من یه مشکل داشتم توی رابطه جنسی و نمیدونم چیکار کنم

من توی رابطه خیلی دیر ارضا میشم اونقدر دیر که هم شوهرم خسته میشه هم من بدنم زخم میشه.نمیدونم طبیعیه یا نه. بنظرتون چیکار کنم؟ نیاز هست برم پیش دکتر یا نه؟آیا راه حلی داره؟

ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شاید ارگاسم واژینال از نقطه جی نداری

ارگاسم بیرونی رو روش تمرکز کن

وای خاک ب سرم ⁦🤦🏻‍♀️⁩

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

شوهرت قربون صدقت میره؟

خدایا شکرت بخاطر نی نی تو دلم ... ان شالله قسمت همه منتظرا💗یه خانوم متاهل و ۲۶ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊
شاید ارگاسم واژینال از نقطه جی نداری ارگاسم بیرونی رو روش تمرکز کن وای خاک ب سرم ⁦🤦🏻‍♀️⁩

😂😂😂

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
😂😂😂

خجالت کشیدم 😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706