2733
2734
عنوان

خانومای متاهل یه لحظه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 94171 بازدید | 113 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ارگاسم واژینال از نقطه جی نداری ارگاسم بیرونی رو روش تمرکز کن وای خاک ب سرم ⁦🤦🏻‍♀️⁩

🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊       

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731

من چندین ساله ازدواج کردم هنوزم نمیدونم تو رابطه ارضا میشم یان؟ 🤔🤔🤔نمیدونم واقعا 😆😆

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

[QUOTE=140059307]بدش که نمیاد اما بعدش سریع میره تف میکنه و مسواک میزنه!🤦‍♀️برا همین منم دوست ندارم[/QUOTE

🤪🤪🤪

خدایا امیدم فقط به خودته ❤️کمکم کن❤️با نیم نگاهی از تو طعم مادر شدن رو میچشم 🤩🤰خداجونم روزی صد هزار بار شکر که گذاشتیش تو دلم 🤰می‌سپارمش دستت، صحیح و سالم بذارش تو بغلم، منتظر تپیدن قلب کوچولوت میمونم نفسِ من و بابایی 😍 عزیز مادر چقدر زود رفتی 😭💔حتی صدای تپیدن قلبت رو نشنیدم جان من 😭 خدایا این کار رو نکن با دلم 😭مگه جز تو کی میتونه کمکم کنه 💔😭 میشه برای مامان شدنم یه دونه صلوات مهمونم کنی؟ 🤲
🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊🙊            

من از الفاظ علمی استفاده کردم خدایی گیر ندین

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740
من این کارو خیلی انجام میدم و تمرکز بالایی هم دارم اما بازم طول میکشه.شوهرم زمان میگیره بعضی اوقات ن ...

الان یعنی رابطه کامل دارید؟؟بعضیا مثلن یه جور دیگه زودتر ارضا میشن،چنتا روشو امتحان کنید ببینید کدوم براتون جذاب تره زودتر به ارگاسم میرسین

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
عشق بازی طولانی تمرکز بستن چشمها موثره

همه ی این کارها انجام میشه ولی بازم حدود نیم ساعت طول میکشه تا بشم

شوهرم خوب کارشو بلده اما حس میکنم مشکل از منه که بی حسم

بدش که نمیاد اما بعدش سریع میره تف میکنه و مسواک میزنه!🤦‍♀️برا همین منم دوست ندارم

خوب انتطار داری بده بره پایین؟؟🤢🤢🤢

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
بدش که نمیاد اما بعدش سریع میره تف میکنه و مسواک میزنه!🤦‍♀️برا همین منم دوست ندارم

عن اقا😒تو براش انجام میدی؟؟ببخشیدا البته

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
2706