2737
2739
عنوان

اه اه چقد از این افریطه بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 74 پست

یه جاشو انگولک کن خراب شه برن نوبخرن .البته اگه پول دارن 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون همین گوه هستن تو این گرونی طلا میگ 3 ماه دیگ بت 6 تومن میدم سرویس طلا بخر با خودش چی فکری میکن خدا میدونِ . الان 719 تومنه با اجرت دستمزد و اینا گرمی یه تومن میش . پووووف

ولی مادرشوهرت وظیفع ندارع برات بخره طفلبی معلومه دستش نمک ندارع عوض دست درد نکنه میگی ع ...

عزیز من وقتی رفته دوتا مغازه خریده۲۰۰میلیون یه تیکه زمین خریده۷۰میلیون یه موتور خریده۴۰میلیون یه موتور دیگه خریده۱۵میلیون میمیره یه یخچال۱۵تومنی واس پسرش بگیره اینجا جهاز با خونواده ی داماده

2728
ببخشید شما چیکار میکند  مادرشوهرتنبراتونیخچال اینا میخره ترو خدا به منم یاد بدین😕

مگه خوبه. 

من همه افتخارم اینه جوری زندگی میکنم کسی بهم کمک نکنه و من به همه کمک کنم. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
عزیزم اینجا جهاز خونواده ی دوماد میدن

حتی اگه این رسمم داشته باشید بازم وظیفه شوهرته که بخره. نه مادرش

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
2738
واااا یه تا کالا رو چی

خب من ب اینا سفت نگرفتم خودشون گفتن ییخچیال لباسشویی از ما الباقی وسایل خودم و شوهرم داریم میگیریم چون دوتامون شاغلیم این گاو اون دو تیکه میخواد دسته دو بگیره

عزیز من وقتی رفته دوتا مغازه خریده۲۰۰میلیون یه تیکه زمین خریده۷۰میلیون یه موتور خریده۴۰میلیون یه موت ...

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
همشون همین گوه هستن تو این گرونی طلا میگ 3 ماه دیگ بت 6 تومن میدم سرویس طلا بخر با خودش چی فکری میکن ...

واس عروس همینه هااا بخدا دختر۱۵ساله ازدواج کرده هنوز تمام خرجی خودش و دخترش و دوماد و نوه هاشو میده اشغال

خب من ب اینا سفت نگرفتم خودشون گفتن ییخچیال لباسشویی از ما الباقی وسایل خودم و شوهرم داریم میگیریم چ ...

وااای خیلی بد حرف میزنی دیگه

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
عزیز من وقتی رفته دوتا مغازه خریده۲۰۰میلیون یه تیکه زمین خریده۷۰میلیون یه موتور خریده۴۰میلیون یه موت ...

خوش بحالتون، اینجا کجاست؟حیف من شانس نیاوردم اینجای شما بدنیا بیام😁

2706