2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه بدتر از دختر من که نیست...

یه ماه دیگه ۴سالش میشه. از گفتار درمانی میترسید نمیموند..گریه شدید میکرد...تازه دوسه ماهه شروع کرده کلمه گفتن... وقتی بردمش دکتر..گف مشکوک به اوتیسمه..چه عذابها که نکشیدم...ام ار آی و نوار مغز گرفتیم..گف سالمه مغزش خداراشکر هیچیش نیست..

ایقد حرف و طعنه شنیدم از دیگران...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
2728

[QUOTE=140056161]دوسال و پنج ماه والا نمیدونم مادرم میگه من و برادرم هم سه سالگی قشنگ حرف زدیم[/QUOTشنوایی سنجیش و بینایی سنجیش مشکلی نداشته باشه نگران نباش، حل میشه به امید خدا، اگر در حد چند کلمه میگه و هجّی میکنه نگرانیت بیهوده ست خیلیارو دیدم پسرشون تو مدرسه شروع کرده خرف زدنو

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊
اصلا حرف نمیزنه...حتی صدایی...اشاره ای  کلمه دست وپا شکسته ای؟؟؟

نسبت به هم سن و سالاش که دور و اطراف خودمون می بینم خیلی کند پیش رفته تکلمش 

باهاش تمرین کردم از شماره یک تا ده میشماره تازگیا

و 

دو سال و پنج ماه

پسر من 2.5 یهو حرف زد

البته خیییلی کتاب واسش خوندم

فلش کارت

فیلم

شعر

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740
دیگه بدتر از دختر من که نیست... یه ماه دیگه ۴سالش میشه. از گفتار درمانی میترسید نمیموند..گریه شدید ...

چقدر سخته 😔 منم پسرمو بردم گفت اکو داره ؟ گفتم ینی چی گفتینی تکرار حرف زدن داره؟؟ خدایی نکرده شاید اوتیسم باشه تا چند روز گریه زاری داشتم، بعد همه گفتن نگران نباش  درست میشه، حقیقتش نبردم برای نوار مغزی و اینا، علائم اوتیسم چیه؟؟

خسته از جهان آدمها، می روم درخت برگردم🕊

[QUOTE=140056676]نسبت به هم سن و سالاش که دور و اطراف خودمون می بینم خیلی کند پیش رفته تکلمش  باهاش تمرین کردم ...[/QUOپس داری سخت میگیری ...

من ...برادرزاده منم تا دو سال و خورده ای حرف نمیزدزن داداشم ناراحت بود...میگفتم بهش یه روز پامیشی میبینی امیر برات دکلمه میخونه ...ول کن

شمام غصه نخور بچه باهوشیه ...فقط دوست نداره به این زودیا حرف بزنه 

نسبت به هم سن و سالاش که دور و اطراف خودمون می بینم خیلی کند پیش رفته تکلمش  باهاش تمرین کردم ...

اتفاق خاصی نیفتاده براش؟

که مثلا ترسبده باشه یا ازت مدت زیادی دور شده باشه؟.

اینا اثر دارن رو تکلم

زمان تلکم پدرشم بپرس شاید به خونواده اون رفته

دیگه بدتر از دختر من که نیست... یه ماه دیگه ۴سالش میشه. از گفتار درمانی میترسید نمیموند..گریه شدید ...

اونها چه احمقایین که طعنه میزنن درک نمیکنم طعنه داره مگه؟خود مادر خواسته بچش مریض بشه مگه؟مریضم باشه دست ما بوده مگه؟خدایااا چقدر بعضیا بیعقلن

2706