2733
2734
عنوان

دعام میکنین .... خیلی یهویی فردا سزارین دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 106 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزدلم، ایشالله به سلامتی و دل خوش انجام میدی و فردا نینی رو بغل میگیری و بعدش میای اینجا از ن ...

اره جان دل 

ممنونم اجی 

الهی ب همه ارزوهای قشنگت برسی 

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

انشالله بسلامتی زایمان کنی دوستم و فردا گل پسرتو صحیح وسلامت بغل کنی و زایمان خوبی داشته باشی ،سزارین بهتربن انتخابه شک نکن عالیه،دوستم من خیلی محتاج دعا هستم اگر بگم بنده ای محتاج تر ازمن روی زمین نیست شاید باور نکنی لطف کن فردا دعام کن‌سر زایمانت لطفا فراموشم نکن

2731
خدا فرشته نازنینت رو برات نگه داره جان دلم  ب سلامتی زایمان کنی ... اصلا انقد ک شوکه هستم ... ...

فدات بشم عزیزم...

توکل کن به خدا و سوره عصر رو زیاد بخون منم برات ۳ تا آیت الکرسی میخونم😍😚🌸🌹

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
آب دور جنین چرا کم شده؟ کیسه آبت سوراخ شده؟ ترشح داری؟ مایعات کم مصرف کردی؟  حرکات بچه چطوره؟& ...

حرکات بچه ک خوبه 

ترشح داشتم ... ولی مایعات زیاد مصرف کردم .. 

نمیدونم چرا اینجوری شدم

2740
ب سلامتی زایمان کنی نترس عزیزم😙 منم دعا کن من امروز رفتم ۳۸ هفته سونو آخرو کی بدم ب نظرت منم از ...

پزشکت هر زمان بنویسه ... همون موقع برو

توکل ب خدا 

الهی دلبندتو صحیح سالم در آغوش بگیری

ای جااانم انشالله به سلامتی زایمان کنی عزیزم نی نی خوشگلتو بگیری بغلت

یه سوال حالا که شما مجبور به سزارین شدی باید بری خصوصی یا دولتی ام سزارین میکنن

منم آب دور بچم زیاده و ضربان قلبش نوسان نداشت شاید زودتر زایمان کنم خیلی فکرم درگیره برا منم دعا کن

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
حرکات بچه ک خوبه  ترشح داشتم ... ولی مایعات زیاد مصرف کردم ..  نمیدونم چرا اینجوری شدم

خب انشاالله به سلامتی زایمان کنی. حرکاتش اگه خوبه نگرانی نداره. دکتر من گفته هر چی بخواد بشه اوله اول رو حرکات بچه اثر میذاره. فردام که فارغ میشی واسه ماهام دعا کن. 

یه خانم مستقل و قوی 
ان شالله سالم و سلامت بچتو بل بگیری  خیلی خوش شانس بودی ک دکترت  سزارین پیشنهاد داده دیگه ...

من طبیعی میخواستم ... ولی اب کمه ... نمیشه دیگه

ممنون عزیزجان

2706