2733
2739

استارتر  ببخشا

بچه ها  همسرم  مخاد خونه  بخره  و من هم  طلاهامو مفروشم  چون پول  کم داریم‌.الان من میگم  باید  ب اسم  من بزنی  خونه  رو لاقل  نصفشو    قبول نمکنه  چ کنم؟؟؟؟قبول نکنه  منم  بگم  من طلاهامو نمیدم؟

فقط حیدر امیرالمومنین است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر  ببخشا بچه ها  همسرم  مخاد خونه  بخره  و من هم  طلاهامو مفروش ...

اره همینکارو کن

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2731

اره تا نزنه قبول نکن 

✔❣به صلواتت برای حل مشکلمون خیلی نیاز دارم🌺۹/۹/۹۹ان شاءالله حاجت رواشدم وکارمون درست میشه برمیگردیم🤗امام رضا امام غریب الغربا تو رو به خواهرت حضرت معصومه واسطه من روسیاه شو😢دلم پرمیکشه برای حرمت برای پنجره فولادت 😭خدایا به معجزه ات نیاز دارم خدایا درهای رحمتت رو باز کن بروم خدایا تو روبه جدم قسم یه نگاهی کن😞😢...
چی هست گربه نباشه خواهشن

گربه نیست غذای گربه است😂😂

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
2740

نه عزیزم خب من بودم می‌فروختم چه فرقی داره؟مردا بیشتر قدرت طلبن و کمتر چیزی به اسم زنشون میکنن مخصوصا اینکه چیزی هم به اسمشون نبوده باشه تا حالا

سلام تو پیجم کلی مگنت🌈🦉🦋🍆🍓🥕 دسته کلید ⁦❤️⁩💛🌺🐁🐣ماگ🍭🍬🍫 با قیمت مناسب دارم به تمام شهرها هم پست میکنم😉😘arezookhamirchiniشماره واتس آپ ۰۹۳۶۱۸۳۲۲۷۱
نه عزیزم خب من بودم می‌فروختم چه فرقی داره؟مردا بیشتر قدرت طلبن و کمتر چیزی به اسم زنشون میکنن مخصوص ...

خیلی فرق داره پرو بودن  با قدرت طلبی فرق داره اگه قدرت طلب بود به طلاهای زنش چشم نداشت

نه عزیزم خب من بودم می‌فروختم چه فرقی داره؟مردا بیشتر قدرت طلبن و کمتر چیزی به اسم زنشون میکنن مخصوص ...

منم هرچی داشتم ونداشتم دادم به شوهرم حالا تاکاری میشه شاخ میشه زبون میکشه ک برو هیچی هم نمیدم بعت😑

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...

ماشین  ب اسم  خودشه  

اخه من همه  کار براش  مکنم  ولی  اهمیت  نمیده  وقتی  خوبم  باهاش  خوبه  ولی  وقتی  دعوا  مکنیم  انگار  غریبم  هرچی  مخاد میگه  

حالا بشوخی  اونروز  بهم  مگفت  مهریتو ببخش‌.۱ونیم  ساله  عروسی  کردیم  خیلی  خوب  بود  ولی  نمدونم  چرا همچین  شده اعتمادندارم  بهش  

فقط حیدر امیرالمومنین است
2706