2733
2739
عنوان

چرا من اصلا خاستگار ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 84 پست
مرسی عزیزم ، از فردا شروع میکنم 😍ایشالا اونی که خواستم بشه عروسیم دعوتت میکنم 😂😊

ممنون عزیزم همینکه به خواسته ات برسی باعث خوشحالی برام ،انشالله هرچی صلاحته پیش بیاد و احساس خوشبختی کنی گلم😘😘😘😘😘

پس باید صبرکنی چون من بعد یک ماه حاجت گرفتم بعد تموم شدن ختمم نمیدونم از این بود یا از خوندن ۱۰۰ دعا ...

من فک میکردم تو همین چله حاجت میگیری انقدر ناامید شده بود بعد فهمیدم ک ن ممکن دعا مستجاب بشه اما زمان رسیدن بهش هنوز نرسیده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه نیمه شب بخونی که دورت خلوت باشه بهتر ولی اگه نمیتونی الان بخون انشالله حاجت روا بشی منم دعا کن

هیچکس خونمون نیس الان

بعد س سوال بعد از تموم شدن نماز دعای خاصی هست ک باید بخونم یا ن بعد از سلاپ برم سجده ودعا کمم؟

هیچکس خونمون نیس الان بعد س سوال بعد از تموم شدن نماز دعای خاصی هست ک باید بخونم یا ن بعد از سلاپ ب ...

چرا بعد نماز باید یا رباه اینارو ۱۰ بار بگی تو روش نماز نوشته وقتی سلام دادی اونارو بگو بعد برو سجده اگه گریه اتم بگیره خوبه ولی همینکه با خواهش و تمنا از خدا حاجت بخوایم کافیه

2738
اینقد به ازدواج فکر نکنین قسمت باشه خودش میاد  من ۲۹ سالمه و مجرد بی خیالم

شاغلی،؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
پس باید صبرکنی چون من بعد یک ماه حاجت گرفتم بعد تموم شدن ختمم نمیدونم از این بود یا از خوندن ۱۰۰ دعا ...

شما برای چی حاجت گرفتین؟

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
شاغلی،؟

نه بیکارم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2706