2733
2739
عنوان

چرا من اصلا خاستگار ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میگم برم سرکار دیگه ازدواج نمیکنم

عزیزم اگه مورد مناسبی بود  ازدواج کن 

ازدواج یه نیازه ادما نیاز دارن به عشق به همدم اگه باشه که الحمدلله اگه نباشه باید راضی بود به رضای خدا 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2728
اره من سر اینک ینی هیچکس من رو نمیخاد حساس شدم و اینک همسایمون گفته خیلی خاستگار دارم ولی معلوم نیس ...

آهان آره بگیر عزیزم...حتما گره مشکلت حل میشه...ولی شرایطشو کامل رعایت کنی....مثلا اگه برا بابات میگیری...بابات تو این مدت اصلا نباید گناه خدای نکرده انجام بده......

حالا خودت شرایطشو بخون...ان شالله حاجت روا بشی....

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
سوره ی طه رو باید ۴۰ روز روزی یبار بخونیم؟من شنیدم ۲۱ روز که؟؟

اینی که من شنیدم ختم ۴۰ تا سوره طه اگه بخوای روزی یبار تا۴۰ روز یا بیشتر میخونی زودتر تموم میشه ولی از ۴۰ روز بیشتر نشه

عزیزم اگه مورد مناسبی بود  ازدواج کن  ازدواج یه نیازه ادما نیاز دارن به عشق به همدم اگه ب ...

اون که بله منطورم این هس که یکم دیر تر ازدواج میکنم

هرکسی یه قسمتی داره ایشالا شماعم بایه پسر خوب ازدواج کنی وخوشبخت بشی

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
اون که بله منطورم این هس که یکم دیر تر ازدواج میکنم هرکسی یه قسمتی داره ایشالا شماعم بایه پسر خوب ا ...

اها.

ممنون گلی 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738