2737
2739
عنوان

چرا من اصلا خاستگار ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهز از من میشنوی سنتی ازدواج نکن.بزار عاشق شی بعد دیر نمیشه

یادم رفت ریپلایت کنم😁 سنتی بدرد نمیخوره ؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
کسی که واقعا شما رو بخواد با این حرف همسایه منصرف نمیشه. مگر اینکه پشت سرتون بد گفته باشه. یا اونا خ ...

اخه ی چیز دیگه هم ک هس

همسایمون ب مامانم گفته ک دخترت خیلی خاستگار داره

ولی تا ب حال یکیشم ب خودمون نگفتن

مامانم اصلا دهنش وا مونده بود

دقیقا حرف شمارو میگف 

میگف اینک میگه خیلین حدااقللل یکیش باید بیاد ب خودم بگه

اینک نمیان لابد ی حرفی بهشون میزنه ک منصرق میشن

متم 29و بیخیالم

عزیزم انشاالله بحق پنج تن بهترین پسر دنیا نصببت شه و در کنارش خوشبخت و عاقبت بخیر شی 

منکه خیلی از اطرافیان نیش و کنایه میشنوم برام اهمیتی نداره 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2738
واه پیگیری کن یه وقت حرف چرت نزنه خواستگاراتو بپرونه

اره اخه میگف خیلیم خاستگار داره دخترت 

کو پس کجان😐😐😐

فک نکنم بد بگه اخه میگف من تعریفتون رو میکنم بعدم چیزه بدی از ما ندیده ک بخاد بگه مشکلی نداریم باهم

عزیزم انشاالله بحق پنج تن بهترین پسر دنیا نصببت شه و در کنارش خوشبخت و عاقبت بخیر شی  من ...

شما مگه چند سالتونه؟

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
شما مگه چند سالتونه؟

۲۹ عزیزم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
۲۹ عزیزم 

اهان ایشالله یه بخت خوب نصیبت بشه عزیزم

ایمان میاورم به دوستی و صداقت قاصدک سالهاست که صدایم را شنیدنگاهم را خواند غصه هایم را گریست خوشی هایم را خندید وهمه شان را رساند به دوردست های خاکستری!                       وتو امروز هرچه قاصدک دیدی جز پیام دلتنگی های من چیزی از او نخواهی شنید 
اهان ایشالله یه بخت خوب نصیبت بشه عزیزم

ممنون گلی 

2706