2733
2734
عنوان

چرا من اصلا خاستگار ندارم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این اوضاع اقتصادی و کرونا مگه اصلا خواستگار هست که شما ناراحتی که نداری؟ دور بر خودم یه عالم پسر دم بخت هست. اما یا علیرغم همه تلاش هاشون هنوز مشکل مالی دارن اونام که به نسبت وضعشون بهتره تو این شرایط کرونا اقدام نمیکنند. میترسن برن جلو خانواده عروس راهشون ندن یا بگن چقد بی فرهنگن تو این شرایط میخوان بیان. 

یه خانم مستقل و قوی 
خیلیا ندارن برای زیادشدن خواستگار و ازودواج میگن سوره طه رو ۴۰بار بخونی

آقا خدایی تاثیر داره؟؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2728

ی راه حل بگم قیول میکنی؟خیلیا نتیجه دیدن 

نذر ۱۲۴ هزار صلوات برای سلامتی و ظهور اقا امام زمان بکن و هرروز ی مقدار بفرست من معمولا هزارتا میفرستم تازه شروع کردم 

بعد ب خدا بگو خدایا ب خق این نذرم و صلوات ها حاجت منو بده

عالیههههههههه رد خور نداره ،سعی کن تو دو سه ماه تمومش کنی بیشترم شد عیبی ندار

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

اینقد به ازدواج فکر نکنین قسمت باشه خودش میاد 

من ۲۹ سالمه و مجرد بی خیالم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
تا۴۱ روزسوره طه یا سوره احزاب وبخون انشااللهادم خوبی پیدا می شه

تاثیر داره واقعا؟؟؟

❌باید یاد بگیری و عادت کنی که 90 درصد آدما سطح درک و فهم پایینی دارن، فرهنگشون پایینه و شعور کافی ندارن. واقعا سطح شعور اکثر آدما پایینه.      پیش به سوی سلامتی و تناسب اندام ان شاءالله 🙌 به امید خدا 🙌  عضو گروه قرمزتاپیک بامداد خمار هستم.  من میتوانم 🙌 باید به امید خدا و به سلامتی، وزنمو بیارم پایین چون خیلی اوضاع وزن و سلامتی و زیبایی اندامم ناجور شده😯 وزن شروع:82   وزن هدف:50  در حال حاضر::
2740
بله خودمونم تعجب کردیم ولی مامانم بهش گف ک اشتباه میکرده

کسی که واقعا شما رو بخواد با این حرف همسایه منصرف نمیشه. مگر اینکه پشت سرتون بد گفته باشه. یا اونا خودشون تصمیم نداشته باشن. وگرنه درس مرس مانع خواستگار اومدن نیست. نهایت میان نظر خودتو میپرسن. دیگه حرف همسایه اهمیت نداره. 

یه خانم مستقل و قوی 
خیلی مطمئن بهشون میگفته ک ن دخترشو شوهر نمیده و فلان اخه صاحب خونمون هست

رو چه حسابی اینقدر قاطعانه به اونا گفتن که دخترشونو شوهر نمیدن؟

رو چه حسابی اینقدر قاطعانه به اونا گفتن که دخترشونو شوهر نمیدن؟

نمیدونم والا

ب مامانم گف دخترت خیلی خاستگار داره

ولی من اصلا یکیشم ندیدم ک بیاد ب خودمون بگه

مامانم میگ نمیشه حداقل یکیشم ک شده باید میومد ب خودمون میگف

لابد ی چیزی بهشون میگ ک ب خودمون نمیگن

2706