2737
2739
عنوان

آرایشگاه عروس کرمانشاه

| مشاهده متن کامل بحث + 6651 بازدید | 57 پست
آیتک زیاد جالب نیست.خود شهر کرمانشاه هستی 

بله عزیزم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم آرایشگاه صاحبان  خیابان شریعتی هستش اول خیابونی که دادگاه و کلانتری توش هست  

مرسیییییییی عزیزم 

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
2728
بله عزیزم 

گلم اگر خواستی من یه آرایشگاه رو در شهر صحنه بهت معرفی میکنم که شاهکاره. من کرمانشاه صاحبان بیشتر عروسهای خودمون رو انجام داده. ولی این آرایشگاه که میشناسم از صاحبان کارش عالیتر هست.

گلم اگر خواستی من یه آرایشگاه رو در شهر صحنه بهت معرفی میکنم که شاهکاره. من کرمانشاه صاحبان بیشتر عر ...

واقعااااا.. من عروسیم تو شهر صحنه س اتفاقا شوهر کردم اونجا.. اسم آرایشگاه چيه؟ 

آرایشگاه واقعه  .آدرس هم میدون امام رضا  در شهرک امام رضا هست. کارش فوق‌العاده هست

مرسیییییییی عزیزم نمونه کارشو نداری؟ 

2740
مرسیییییییی عزیزم نمونه کارشو نداری؟ 

برات آدرس پیجشو میدم.ولی من هرکی رو معرفی کردم و اونجا رفته خیلی راضی بوده. تموم کارهای آرایش خودم هم واقعه انجام میدم که هر بار بهتر از بار قبل میشم. الان عکس آدرس پیجشو میفرستم 

برات آدرس پیجشو میدم.ولی من هرکی رو معرفی کردم و اونجا رفته خیلی راضی بوده. تموم کارهای آرایش خودم ه ...

بفرست عزیزم ممنونم... شما اهل صحنه هستی؟