2733
2739
عنوان

آرایشگاه عروس کرمانشاه

| مشاهده متن کامل بحث + 6651 بازدید | 57 پست

من نامزدی دانا رفتم خیلی لایت و قشنگ بود کارش عقدم ارام رفتم ولی عروسی میخوام هرمین برم عروسشو دیدم عالی بود فک میکنم ۳ راه برق باشه نزدیک پل چوبی

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫
سلام عزیزم ویس و ماهور کارشون خیلی خوبه مخصوصا ویس

ویس خیلی سادس انگار آدم خودش آرایش کرده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارترارایشگاههاسبکشون باصورت هماهنگ باشه خوبه صاحبان بیشتربراسبزه پوستاقشنگه تکنیک چشمای ریز و....

بروعروساشونوببین ببین کدوم چهرهاشبیه توان وخوب شده من خودم این کارکردم اونوقتا رفتم عروساروریدم زیرارایش 

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
ویس خیلی سادس انگار آدم خودش آرایش کرده

نمیدونم چندتا عروس شو دیدم قشنگ بودن ولی اون خانومی هم که گفتن دچ اونم خیلی خوبه عروس اونم دیدم

روزی به دخترم خواهم گفت اگر خواستی ازدواج کنی با مردی ازدواج کن که به جای مهمانی های احمقانه که مردان در یک طرف جمع میشوند و از سیاست و کار و فوتبال میگویند و زنان در طرفی دیگر جمع میشوند از مانیکور و انواع رژیم غذایی و جک ها و...صحبت میکنند تو را به دوچرخه سواری، کوهنوردی، تئاتر، کنسرت رفتن، به فیلم دیدن شعر و کتاب خواندن کافه رفتن و شب گردی های بی هوا سفر های بی هوا با کوله پشتی و عکاسی و نقاشی و سر به سر هم گذاشتن و دیوانه بازی هایی که...از از این دست زند. و آنقدر به با تو بودن ایمان داشته باشد که به تو احساس رفیق بودن بدهد نه تنها احساس زن بودن طوری که تمام دنیا به رفاقت و رابطه تان حسودی شان شود آن وقت شاید زمان مناسبی رسیده که تن به ازدواج دهی  وگرنه هیچ گاه به ذهن زیبایت خطور نکند که آرامش را در میان دست هایی خواهی یافت که تو را فقط زن میداند زن...
2740
استارتر شوهر شما بود که سفره خونه یا کافه داشت؟

نه عزیزم شوهر من نبوده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان 💞 هی چرخ بزن در من و دل را بتکان 💞 این هم نفسی چه حس و حالی دارد 💞 در پیکر من دو قلب ضربان دارد🫀🧿💞🧿
نمیدونم چندتا عروس شو دیدم قشنگ بودن ولی اون خانومی هم که گفتن دچ اونم خیلی خوبه عروس اونم دیدم

مرسی عزیزم 

آها ببخشید گلم خوشبخت بشی

ممنونم فدات