2737
2734
عنوان

شوهرای شماهم اینقد بیخیالن

179 بازدید | 12 پست

نامزدم از یه مغازه ای ۶میلیون وسایل اورده صاحب مغازه هم با ضمانت بابام بهش وسایل داده الان نامزدم هم از ۶میلیون وسایل ۲میلیون نقد پول داده بهش ۴میلیون قرض داره برا۴میلیون هم ن وسایل داره ن پول داره صاحب مغازه هم گفته تا پولمو ندی وسایل نمیدم بهت دوباره امده از یه مغازه دیگه ۳یا۴میلیون وسایل برده نمیدونم فروخته چیکارکرده پولاشو هم هی خرج میکنه اصلا معلوم نیس داره چیکارمیکنه عینه خیالش هم نیس اصلا ۱میلیون هم سرمایه نداره که بتونه جبران کنه دارم خفه میشم ولی اون عینه خیالش نیس ولی چون بابای من ضمانت کرده من دارم دق میکنم

رو‌چ حساب باهاش نامزد شدی

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پدر مادرش در جریانن باهاش صحبت میکنی چی میگه

پدرو مادرش بیخیالن چون میدونن کسی بااوناکارنداره بابای من پاش گیره باهاش هم حرف میزنم بمب میکنه میگه وقتی تصادف کردم خیلی عقب افتادم خرج اوناکردم

2738
اگه عقد نیستید تمومش کن الان تمومش نکنی مجبوری وقتی عروسی کردید اینکارو کنی ک دیره....

هرموقعه میگم طلاق میگیرم میگه اگه طلاق بگیر ی بعد طلاق ازدواج کنی هم تورومیکشم هم نامزدتو اخه خیلی دوسم داره

نامزدی واسه شناخته دیگه

وقتی میبینی اینجوریه، الآن تموم شه بهتره تا بعدا خودتو تو دردسر بندازی...

نه والا شوهر من اینجوری نیست، یعنی کلا آدم نرمال اینجوری نیست

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
هرموقعه میگم طلاق میگیرم میگه اگه طلاق بگیر ی بعد طلاق ازدواج کنی هم تورومیکشم هم نامزدتو اخه خیلی د ...

اوه عقد کردین ؟ خب برین پیش یه مشاور بلکه سرعقل بیاد

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙