2737
2734
عنوان

بحث رو مخ با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 58 پست
والا ما هم نگفتیم بیاد فقط تا بحثمون میشه از این سوخته که من بی خانواده نیستم خانوادم پشتم بودن و نم ...

اره از همین سوخته

امیدوارم دیگه جرات نکنه دست درازی کنه

🌸یا رب تو چنان کن که پریشان نشوم🌸         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا ما هم نگفتیم بیاد فقط تا بحثمون میشه از این سوخته که من بی خانواده نیستم خانوادم پشتم بودن و نم ...

بگو کلاغ که از باغ قهر کنه سالی صدتا گردو به نفع باغبونه🤣🤣🤣🤣🤣 

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
خانوما وقتی برا طلاق اقدام‌کردیم ایا اجباریه ک مشاوره قبل طلاق بریم یا میتونم اونو نریم؟؟

اجبارا باید تو مشاوره بگی که من نمیخوام. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
2731
بگو کلاغ که از باغ قهر کنه سالی صدتا گردو به نفع باغبونه🤣🤣🤣🤣🤣 

بخدا طوری میگه که انگار خانوادم بهش محتاجن یا میخوانش والا بقران چشم دیدنشو ندارن هیچ کدوم و تا حالا غیر از ضرر هیچی واسه خانوادم نداشته و هر چی داره از بابامه داره وسایلی که بابام داده رو استفاده میکنه خونوادمن که به یه دردی میخوردن واسه ما. 

قدر همچین شوهری رو بدونه!؟ این چجور راهنمایی کردنه! خوب خودتون اجازه میدید انقد بهتون بی احترامی ب ...

عزیزم فک کردی این کارا رو نکردم؟!نمیتونی قضاوت کنی وقتی جای من نیستی..

من آرزوم بود شوهرم حداقل بزاره تنها برم خونه خانوادم....

منم ۷ ماهه که خونه مادرش و فک و فامیلاش نرفتم ،اونم نمیومد . ولی ازاونجا که من برای پدر و مادرم ارزشمندم ،بخاطر من به این نادان هم زنگ زدند و دعوتش کردند برای افطار ،برای همین رفتیم خونه پدرم . یه شب به من گفت بریم خونه مادرم افطار ،منم گفتم تا شخصا دعوت نشم نمیرم . ولی خدایی این چند ماه خیلی راحتم ،وقتی این عتیقه ها تو زندگیم نیستند ،اینقدر که دنبال حرف و دخالتند .فکر نمیکنند اون دنیایی هم هست .

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
منم ۷ ماهه که خونه مادرش و فک و فامیلاش نرفتم ،اونم نمیومد . ولی ازاونجا که من برای پدر و مادرم ارزش ...

بخدا منم اینطوری خیلی خوشحالم که مادرشوهرمو نمیبینم بس که ای آدم رو اعصابه واسه ندیدن اون حاضرم تا آخر عمر هم شوهرم نیاد از این طرف. 

2738
دقیقا سوختن از اینا چون منم همین مشکل رو دارم و ازین که با خانوادت قطع رابطس خیلی هم راضیم 

اینجور شوهرا یا مشکل روانی دارن یا ینفر از نزدیکاشون بهش خط میده شوهر منک جفتش بود تازه ادم شده قدر منو خانوادم رو فهمیده

خداجوووونمممم بی نهایت شکرررررت ک منم لایق مادرشدن دونستی  برا سلامتی نی نی تو دلیم یه صلوات میفرستی دوستم؟!❣

والله من همین مشکل رو دارم و خیلی هم ازین که با خانوادم قطع رابطس راضیم چون هم زبونش تلخه هم نمک نشناسه هم بی ادب بخاطر قرنطینه نمیرم جایی ولی بچه هامو فرستادم تصویری و تلفنی هم باهاشون در ارتباطم ‌ولی جلوی شوهرم نه بیشتر سوختنشون از بی محلیه خانوادهامونه

منم ۷ ماهه که خونه مادرش و فک و فامیلاش نرفتم ،اونم نمیومد . ولی ازاونجا که من برای پدر و مادرم ارزش ...

خونواده منم به خاطر من تو این چند سال خیلی صبوری کردن و احترامشو نگه داشتن اما دیگه بریدن آخه این از حد گذروند دیگه. 

والله من همین مشکل رو دارم و خیلی هم ازین که با خانوادم قطع رابطس راضیم چون هم زبونش تلخه هم نمک نشن ...

همینو بگو آخه هیچ سودی نداره بی ادب و پررو هم هست خب خانوادم واسه چی بخوانش خیلی هم راحت ترن نمیاد و بره. 

ولی اینهایی که طلاق میگیرن ،خیلی جرات دارند و جسارت ،دمشون گرم . متاسفم برای خودم که این جسارت و نداشتم و ندارم و ۱۸ سال  از عمرمو بدون راحتی گذروندم و میگذرونم 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .