2733
2739
عنوان

بحث رو مخ با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 928 بازدید | 58 پست
شوهر من کلا مشکل داره منم روانی کرده

آره بخدا اینم میخواد منو روانی کنه بهم میگه داریم مشاوره میریم که عوض بشی خب یعنی چی؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 
ولی اینهایی که طلاق میگیرن ،خیلی جرات دارند و جسارت ،دمشون گرم . متاسفم برای خودم که این جسارت و ندا ...

خب منم همینطور دیگه تا قهر میکنم دور میشم کم میارم دوباره برمیگردم اه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا زتدگی ما هم جهنمی بود واس خودش..منتها شوهرم ادم احمقیه.میگه تا اخر دنیا مث سگ و گربه بهم بپریم ...

آخه عزیزم حرف باید منطقی باشه تا آدم بپذیره. ببین من الان با همسرم خوشبختم اما خب از اول همه چی عالی عالی نبود که ما هم با هم یه تفاوت هایی داشتیم نمی گم سریع جدا شدن کار درستیه، آدم تلاش میکنه ببینه روند رابطه صعودی یا نزولی. یه موقع هست داری میبینی هر روز با هم بهتر و عالی تر از قبل میشین.‌ این خوبه، اما وقتی میبینی هر روز داره بدتر میشه و بی احترامی بیشتر میشه آدم چرا باید خودشو اذیت کنه همه یه بار به دنیا میایم و می تونیم انتخاب کنیم از زندگیمان لذت ببریم یا با تحمل کردن فقط بگذرونیم. 

همینو بگو آخه هیچ سودی نداره بی ادب و پررو هم هست خب خانوادم واسه چی بخوانش خیلی هم راحت ترن نمیاد و ...

اینجوری حرمتشونم حفظ میشه من و شوهرم خیلی افکارمون متفاوته اون بشدت سنتیه و طوری حق به جانبه انگار پیامبره 

2728
آره بخدا اینم میخواد منو روانی کنه بهم میگه داریم مشاوره میریم که عوض بشی خب یعنی چی؟ 

خوب عزیزم شما هردوتون لجبازی میکنین . باید پیش یه مشاور برین که بی طرفانه هردوتونو راهنمایی کنه.زندگی با لجبازی پیش نمیره .بهتره زندگیتونو دوست داشته باشینو واسه همدیگه فداکاری کنین.

خب منم همینطور دیگه تا قهر میکنم دور میشم کم میارم دوباره برمیگردم اه. 

البته بگم من ۳ تا بچه دارم . اگه عقل الانم ۱۵ سال پی داشتم تحمل نمیکردم . به قول داداشم میگه تو دلت خوشه زنده ای . اینهایی که شوهر ندارن زندگیسون از من خیلی بهتره 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .

ماهم رفتیم مشاور،مشاور آنقدر طرف من بود که ازحرصش میگفت من مشاوره رو قبول ندارم اونا کین که منو نصیحت میکنن از بس سنتی و افکارش کهنست

2740
عزیزم فک کردی این کارا رو نکردم؟!نمیتونی قضاوت کنی وقتی جای من نیستی.. من آرزوم بود شوهرم حداقل بزا ...

من هیچ کس رو قضاوت نکردم، من اصول درست و صحیح رو گفتم خدمت تون. این چیزی که شما میگی آرزو، حق طبیعی تو باید باشه. نه آرزو 

یه جوری رفتار نکن که شوهرت فکر کنه بابت اینکه تو رو گرفته باید ازش تشکر کنی. 

آخه عزیزم حرف باید منطقی باشه تا آدم بپذیره. ببین من الان با همسرم خوشبختم اما خب از اول همه چی عالی ...

از نامزدی تا الان همش درگیر قهر و طلاق بودیم همش..شرط میذاشتم میرفتم یه مدت خوب بود بعدش دوباره از نو...اوایل خیلی احترام میذاشت شرطامو عملی میکرد اما الان تو روی پدر مادرمم کایساده میگه دیگه هر کاری دلم بخاد میکنم وطلاق هم نمیدم

هر جا تاپیک لاغری بود منم تگ کنین لطفا.ممنون میشم .

مادر من سر دوتا از بچه هام که استراحت مطلق بودم هنش کنارم بود و کارهامو میکرد . خاک برسر ،یه هدیه برای قدردانی از مادرم براش نخرید . این قدر که این ادم مغرورو توقعیه . دلم ازش اینقدر پره که فقط خدا میدونه . 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
ماهم رفتیم مشاور،مشاور آنقدر طرف من بود که ازحرصش میگفت من مشاوره رو قبول ندارم اونا کین که منو نصیح ...

خب همین دیگه اگه طرف ما باشن میگم فلان فلان مشاوره کی مشاوره رو قبول داره اگه هم طرف اونا میگن دیدی گفت مقصر تویی تو باید تغییر کنی. این مردها خیلی رو مخن.