2733
2739
عنوان

خانومایی که نفقه اجراگذاشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 57 پست
عدم تمکین نمیتونه شکایت کنه . شرایطشو نداره . واسه ثابت کردن نفقه هم خدا باید قضاوت کنه . اون پول نا ...

پس تو یه کاری کن برو یه استشهادیه بنویس که از اشناها امضا کنن واست بزا لایه پروندت بره دسته قاضی اینجوری دیه حتی الکی ام بگه دادم نقدی چون شاهد داری دادگاه رایو به تو میده 

نفقه چیه؟همون خرجی؟ چقدره حالا؟ نخندین😑

یکسان نیست.بستگی به شرایط خانوادگی ومحل زندگی ویه سری عوامل دیگه داره.معمولا کمش حدود ۵۰۰ تومنه

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس تو یه کاری کن برو یه استشهادیه بنویس که از اشناها امضا کنن واست بزا لایه پروندت بره دسته قاضی این ...

ببین طرفه من زندانه. نمیتونه واسه تمکین شکایت کنه . تو این سالا فقط در حده ناچیز بهم خرجی فریتاده که پرینت همه رو داره و رو هم میکنه

ببین طرفه من زندانه. نمیتونه واسه تمکین شکایت کنه . تو این سالا فقط در حده ناچیز بهم خرجی فریتاده که ...

خو تو اون استشهادیه بنویس واسع محکم کاری که بهت نفقه نمیده و ... چون ممکنه بگه من تو زندان بودم ولی خانوادم بهش دادن و...

2738
خو تو اون استشهادیه بنویس واسع محکم کاری که بهت نفقه نمیده و ... چون ممکنه بگه من تو زندان بودم ولی ...

و حتی اگرر بگه خونوادم هم دادن باید ثابت کنه .الکی که نمیشه . پرینت حساب فقط میخوان اونم این یه پپنج شش تارو میکنه واسه پنجسال .قلضی باید عادل باشه بگه خب بقیه سالها چی پپس.سیصدد هم شد نفقه؟ واسه یه زن و یه بچه 

خانواده ای نداره . اخه دیگه بردم ثبت کردن تو خدمات قضایی

خب عب نداره کافیه بدی واست لایحه بنویسن ضمیمه کنن بفرستن یا حتی جلسه دادگاه تشکیل شد خودت بده قاضی ولی اونو واسه اطمینان داشته باش لازم میشه

2706