2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پول کارشناس زیاده بستگی داره طرفت شکایت کنه یا نه 

شانس داشته باشی کارت میفته جلو

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
2728
2738
چقده؟ طرفم واسه چی،شکایت کنه؟

واسه ما که اونجوری بود 

نفقه نداد و دارایی شو توقیف کردن

اونوقت حق اعتراض داره 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
اون چطوری ثابت میکنه که داده؟  من ثابتت نمیکپم باید اون ثابت کته

دیوونه ای دیه کافیه اون بره پرینت حسابشو بگیره بعد بگه اینها به فلان ارایشگاه و ... خرج کرده فلان مرکز خریدو ... اونوقت ثابت میشه 

من اقدام کردم بعد میری شورا پول کارشناسی میدی بعد اون میگن چقد بهت میرسه  برا من ک بچه ندارم ۴ ...

عزیزم پول کارشناس رو قبله هرچی میدیم؟ شاید اون اومد ثاابت کرد که داده اونوقت پول کارشناسم نمیره؟

عزیزم پول کارشناس رو قبله هرچی میدیم؟ شاید اون اومد ثاابت کرد که داده اونوقت پول کارشناسم نمیره؟

کارشناس نیاد ک نمیشه اون میا میگه چقد بهت طعلق میگیره

دردهاتو دورت نچین ک دیواربشن زیرپات بچین ک پله بشن😊
دیوونه ای دیه کافیه اون بره پرینت حسابشو بگیره بعد بگه اینها به فلان ارایشگاه و ... خرج کرده فلان مر ...

شرایطش خاصه نمیتونه .نهایتا بتونه دوسه تا پرینت سیصدهزارتومنی رو ثابت کنه بقیه سالها چی؟من دروغ نمیگم درحده چندماه یه بار سبصد داده

2706