2737
2739
عنوان

خانومایی که نفقه اجراگذاشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 57 پست
اون چطوری ثابت میکنه که داده؟  من ثابتت نمیکپم باید اون ثابت کته

من داداسم اینا دارن جدا میشن زن داداشم شکایت نفقه کرد بعد داداسم پرینت حسابشو برد رایو به داداسم دادن البته داداشم تمکینم شکایت کرده بود که زن داداسم از نفقه افتاد واسه اون سه چهار ماهی که قهر بود خونه باباش اونو گفت نفقه که داداشم ثابت کرد با پرینت حساب 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایطش خاصه نمیتونه .نهایتا بتونه دوسه تا پرینت سیصدهزارتومنی رو ثابت کنه بقیه سالها چی؟من دروغ نمیگ ...

اگه عدم تمکین شکایت کرده شوهرت دستت جایی بند نیس اگه نه کافیه بره شاهد جور کنه بگه که من نفقه میدادم و تو جریان زندگیم هستن بقیه و... دادگاه رای و به اون میده هم میتونه پرینت حساب بگیره خیلی سخت میتونی ثابت کنی نفقه نمیده چون ممکنه بگه من پول نقد بهش دادم چجوری میخای ثابت کنی نداده ؟

2728
اگه عدم تمکین شکایت کرده شوهرت دستت جایی بند نیس اگه نه کافیه بره شاهد جور کنه بگه که من نفقه میدادم ...

عدم تمکین نمیتونه شکایت کنه . شرایطشو نداره . واسه ثابت کردن نفقه هم خدا باید قضاوت کنه . اون پول ناچیزی داده . پرینت هم داره ولی اخرین پرینتش ششصد تومن برای چهار ماهه قبله .خب عزیزم ششصد واسه چهارماه کافیه؟ 

2738
دراینده بله. فعلا باید بتونم با نفقه محکومش کنم که بتونم طلاقمو بگیرم وگرنه طلاق نمیده

چرا عزیزم مشکلش چیه؟

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2706