2733
2739
عنوان

هربستش چندتا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 175 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای عزیزم خدا نکنه کلی به نظر اره به یه نفر ادم درست حسابی مشکلو بگو

چی بگم آخه؟ میخوام به شوهرم قضیه سیگارشو امشب بگم...کاندومو کلا فراموش کنم...اگه دیدم کم شد میزارم میرم یجا برای خودم با دردم بمیرم

2728
ولش کن,منم قبلا خیلی سرسیگار باهاش جنگ داشتم,اما الان دیگه اهمیت نمیدم اصلا

من سیگار دوست دارم..چون برا سلامتیش ضرر داشت نمیخواستم بکشه...ولی الان قضیه سیگار نیست...قرصی که میخوره و اون مواد سبزاست

چه قرصی؟؟مواد سبز چیه؟؟

تویکی از تاپیکام توضیح دادم...قبلا یه موادی دیدم که گفت مال اون نیست..یه احساس میکردم قرص میخوره میگفتم بهش میگفت نه نمیخورم...فهمیدم بو سیگار میده گفت نه نمیکشم..وقتی سیگارو دیدم فهمیدم همه اون حسام راست بوده اون دروغ میگفت

2740
خیلی حواست باشه دختر,چرا الان کان دومو به روش نمیاری؟

امشب میخوام اگه خدا بخواد قضیه سیگارو بگم...کلا ببینم دروغ میگه یا راست...اگه راستشو گفت قضیه کاندومو میگم

خیلی حواست باشه دختر,چرا الان کان دومو به روش نمیاری؟

اصلا موندم..گیج شدم بهش بگم یانه...از یه طرف دوست دارم زود بگم شاید انشاءالله دارم اشتباه میکنم...از یطرفم میخوام صبر کنم ببینم کم میشه یا نه..فقط الان مهم نیست که خیانت میکرده یا نه..الان مهمه که دیگه خیانت نکنه

خب چی بگم خواهرم؟؟هر چی بگم یه دروغی میگه دیگه....مثلا میگه دوستم داده...یا یچیز دیگه

خب تا کی دروغ بگه,از تعداد کان دومو کمم میشه؟؟

یه وقت خدایی نکرده بهت خیانت نکنه,رفتم الان تاپیکتو خوندم درباره قرص بودو,

ولی خوش بحالت که انقد صبوری,

منم شوهرم سیگارو ازم پنهان کرده بود,توعقد همش حاشا میکرد,ولی عروسی کردیم علنیش کرد,شش سال دوست بودیم,دوسال عقد من هرسری میگفتم بو سیگار میدی میگف نه,وقتی رفتیم زیر یه سقف فهمیدم,الانم انقد حواسم هست,همش همه جارو میگردم,مواقعی ک ماشین خونس میرم تو ماشینم میگردم,میگم یه وقت نره سراغ این جور چیزا,حواست باسه ترامادول نخوره,خیلی بده,اعتیاد اوره شدید

امشب میخوام اگه خدا بخواد قضیه سیگارو بگم...کلا ببینم دروغ میگه یا راست...اگه راستشو گفت قضیه کاندوم ...

اره این خوبه,

بعد مردا میخوام دروغ بگن حالتشون مشخص میشه,چهرشون تغییرمیکنه,دستاشونو بهم میمالن,تو حرف زدنشون مکث زیاد میکنن,

حواست به حالتاش باشه,ولی جدی باهاش صحبت کن,یه جوری ک بفهمه واقعا تو خطره,قاطع پای حرفی ک بهش میزنی باش,بهش بگو کان دوم تو خونه چیکارمیکنه,چرا قایمشون کردی,

البته نمیشه گناهشم بشوریم,اما خیلی حواست باشه,مردا از سادگی زناشون سو استفاده میکنن,