2733
2734
عنوان

هربستش چندتا داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1567 بازدید | 175 پست
ببین دوستش خریده رفته ترتیب یکیو داده,اضافشو داده ب شوهرت,اونم احتمالا حجب و حیاش اجازه نداده بگه ک ...

ماشین نداریم😂 قبلا ماشین داشتیم اخر شب میرفت تو ماشینش نمیدونم چیکار میکرد..‌الکی میگفت چیزی جا گذاشته بودم....الان نداریم سیگار پیدا کردم از تو جیبش فهمیدم حتما میرفته سیگار میکشیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا رو که اخر نفهمیدم ولی ۲بارم ازش سیم کارت مخفی پیدا کردم😑  التبه یه بارشو  من به روم ...

ای بابا.اینجور چیزا به ذات آدما برمیگرده.بعضی مردا دورازجون شوهر شما زنشون حوری هم باشه و دنیا رو ب پاشون بریزه باز هرزه هستن.خدا ب راه راست هدایت کنه همروخدا نسل زن و مرد هرزه رو از رو زمین ورداره.انقد ک اینا چندشن.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ماشین نداریم😂 قبلا ماشین داشتیم اخر شب میرفت تو ماشینش نمیدونم چیکار میکرد..‌الکی میگفت چیزی جا گذا ...

اره میرن سیگار میکشن,شوهرمنم همینجوره,بعضی شبا به یه بهونه ای میره تو ماشین,من میفهمم رفته سیگار کشیده,ب شدتبو سیگار میده وقتی میاد بالا

2731
❤❤😍😍 مرسی عزیزم حرفات خیلی خوب بود برات بهترینا رو آرزو میکنم

قربونت برم‌..دعا  کن برام...امروز نمازتو بخون و برای منم دعا کن...برای سلامتی خونواده  و همسرم...برای درست شدن زندگیم...برای ظهور آقامون برای همه دعا کن..میدونم دلت پاکه و دعات مستجاب میشع..پس تو روخدا برام دعا کن🌸🌸

اره میرن سیگار میکشن,شوهرمنم همینجوره,بعضی شبا به یه بهونه ای میره تو ماشین,من میفهمم رفته سیگار کشی ...

الان میره دستشویی...وقتی میاد بوی سیگار میده میگم سیگار میکشی میگه نه بابا دیوونه شدی

قربونت برم‌..دعا  کن برام...امروز نمازتو بخون و برای منم دعا کن...برای سلامتی خونواده  و ه ...

اخییییی

عزیزم😍😭

ان شاء الله صاحب این دنیا بیاد و دنیا رو گلستون کنه🌹❤

نوام حتما به امام زمان پناه ببر

امام زمان از پدر خودمونم مهربون تره

حتما میبینه

برات دعا میکنم❤

شماهم برا من دعا کن🙏🌹

اخییییی عزیزم😍😭 ان شاء الله صاحب این دنیا بیاد و دنیا رو گلستون کنه🌹❤ نوام حتما به امام زمان پ ...

انشاءالله...‌.چشم😢 خداکنه مشکلاتمو حل کنه...منم دیگه خسته شدم...برات آیت الکرسی خوندم..انشاءالله به حاجت دلت برسی🌸

2740
انشاءالله...‌.چشم😢 خداکنه مشکلاتمو حل کنه...منم دیگه خسته شدم...برات آیت الکرسی خوندم..انشاءالله به ...

خسته نشو عزیزم

خدا تو قران دوبار پشت سرهم گفته ان مع العسر یسرا

این ایه تو سوره انشراح دوبار پشت سر هم اومده

و هر دو بار هم از عبارت (ان)به معنای قطعا استفاده شده

معنی ایه هم میشه قطعا بعد از هر سختی اسانیست

یعنی این قاعده استثنا نداره

بی برو برگرد بعد از هر سختی یه اسانی وجود داره

به قول یه دوستی که میگفت ارزش انسان به اینه که چقدر بتونه سختی بکشه و کم نیاره

پش شماهم خسته نشو و قوی باش

من خودم شخصا به قدرت تحمل و صبرتون غبطه خوردم

واقعا حتی نمی تونم تصور کنم تحمل چنینی مشکلاتی چقدر سخته

ولی فقط خدا میدونه که چه هدیه ای براتون حاضر کرده❤👍😍

انشاءالله...‌.چشم😢 خداکنه مشکلاتمو حل کنه...منم دیگه خسته شدم...برات آیت الکرسی خوندم..انشاءالله به ...

عزیزم دعا خوبه ولی شما فکر اساسی بکن از اینا هم میده مراکز اعتیاد 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
خسته نشو عزیزم خدا تو قران دوبار پشت سرهم گفته ان مع العسر یسرا این ایه تو سوره انشراح دوبار پشت س ...

ممنون از حرفای قشنگت😍😍😍میدونی چیه؟ من خیلی سختی تو زندگیم داشتم خیلی...حتی الانم که خونه خودم هستم خیلی مشکل دارم...کم نیاوردم‌‌..

نفهمیدم چی شد تقریبا از یه ماه قبل ماه رمضون خیانتاش و پنهان کاریاش بد خلقی هاش شروع شد...بار اول که خیانت شو دیدم(البته از اول خیانت میکرد ولی برام مهم نبود) ولی اونجا مهم بود..اومدم تاپیک زدم نمیتونستم چیزی بنویسم اینقد که دستام میلرزید و اشکام میومد...اون شب بدترین بود😔 تاپیکای اون شبمو پاک کردم...فکر کردم دیگه همه چی درست میشه و نمونه به یادم بهتره....ولی از اون شب دیگه تازه شروع شد همش خیانت همش دروغ همش پنهان کاری....یه روزی فکر میکردم اگه بفهمم شوهرم سیگار میکشه خودمو میکشمو فلان....ولی وقتی فهمیدم تنهاکارم این بود که قایمش کردم...حتی شوهرم فهمید سیگارش نیست..اومد بهم گفت ناراحت نیستی؟ خندیدم گفتم چرا باید ناراحت باشم؟؟ اونم فکر کرد سیگارش از جیبش افتاده و من برش نداشتم دیگه چیزی نگفت....وقتی کان دومو دیدم حتی یه قطره اشکم نریختم...نه اینکه صبور باشما نه...ولی بی حس شدم...بجاش عصبی شدم...از یه دختر آروم تبدیل شدم به یه دختر عصبی و استرسی که شب میخوابم تا صبح همش خواب بد میبینم و ده بار از خواب میپرم...وسیله هامونو میشکنم و کم حرف میزنم...همه اون چیزایی که با شوق میخوردم مثل پفک و پاستیل حالا دلم نمیخواد لب بزنم بهشون..‌دیگه دلم نمیخواد حتی لباسای خوشگلمو بپوشم.دلم نمیخواد دیگه لاک بزنم و موهامو ببافم...فقط دلم میخواد بمیرم😔

عزیزم دعا خوبه ولی شما فکر اساسی بکن از اینا هم میده مراکز اعتیاد 

به نظرت چیکارکنم؟؟ بهش بگم یانه؟ اگه بهش بگم چطوری بگم با دعوا یا دلخوری؟ چی بگم اصلا؟

به نظرت چیکارکنم؟؟ بهش بگم یانه؟ اگه بهش بگم چطوری بگم با دعوا یا دلخوری؟ چی بگم اصلا؟

عزیزم خودش که قطعا انکار میکنه از یه بزرگتر کمک بگیر 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو