2737
2734
عنوان

خانوما فقط بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 45 پست
من خواهرم و عمم اینجوری بودند بعد از چند سال ازدواج هنوز اذیت میشن تازه طبیعی هم نمیتونند زایمان کنن ...

پس تا ابد باید درد بکشم؟😭

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عمه من هم همینجوره بعد از ۵۰ سال سن ذوق میکنه میگه من هنوز دخترم

خیلی خوبه

خیلی از زنا بخاطر این ک دیگ باکره نیستن با شوهرا یا نامزدای بدشون زندگی میکنن چون میترسن نتونن ازدواج کنن دوباره

ای کاش هممون یا پرده نداشتیم یا ارتجاعی داشتیم😐☹

البته خداروشکر دیگ داره فرهنگ این چیزا تو ایران جا میوفته😃

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
برا من حلقوی بود ولی پاره شد مال تو احتمالا ارتجاعی

نه معاینم کرد گفت حلقویه..دوستم ارتجاعی بود درد نداشت

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
نه معاینم کرد گفت حلقویه..دوستم ارتجاعی بود درد نداشت

وااااییی چ باحال

ولی درد داره☹☹☹

اخه حلقوی دو نوعه 

یکی حلقوی سخت

یکی حلقوی ارتجاعی

مال من حلقوی سخت بود و پاره شد

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
2706