2733
2734
عنوان

خانوما فقط بیان

366 بازدید | 45 پست

خانوما کدومتون بکارتتون از نوع حلقوی بوده؟هنوزم درد دارین؟امروز رفتم دکتر گفت بکارتت حلقویه و هنوز پاره نشده ژل و قرص نوشت واسم...

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا من حلقوی بود ولی پاره شد

مال تو احتمالا ارتجاعی

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

بچه هااا

ببخشیدا این سوالم رو میپرسم

ولی موقع پاره شدن پرده خیلی درد داره😨

میترسم 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.
من ب منم گفت کامل انجام نشده

چیکار کردی بعدش...مشکلت حل شد؟؟؟به شوهرم گفتم واسه جراحی اجازه نداد

ببخشید رابطه داشتین و پاره نشده؟ 

اره داشتم ولی بخاطر درد زیاد رفتم دکتر گفت هنوز دختری و بکارتت اسیب ندیده

2738
بچه هااا ببخشیدا این سوالم رو میپرسم ولی موقع پاره شدن پرده خیلی درد داره😨 میترسم 

ن بستگی ب طرفت داره ک چطور انجامش بده

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔
چیکار کردی بعدش...مشکلت حل شد؟؟؟به شوهرم گفتم واسه جراحی اجازه نداد

گفت اگه اذیت بودی بیا برات حل میکنیم ک نرفتم دنبالش درد دارم اما ن زیاد

😍سلامتی فندقم صلواااات😍
بچه هااا ببخشیدا این سوالم رو میپرسم ولی موقع پاره شدن پرده خیلی درد داره😨 میترسم 

اره دردش زیاده

اره داشتم ولی بخاطر درد زیاد رفتم دکتر گفت هنوز دختری و بکارتت اسیب ندیده

من دوست داشتم پردم ارتجاعی بود

اخه همیشه ادم دختره حتی اگ صدبار ازدواج کنه😐

2706