2737
2739
عنوان

من تنبلی تخمدان دارم لعنتی فولیکول نمیسازه

| مشاهده متن کامل بحث + 2756 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کسی نیست مثل من باشه

چرا منم با لتروزول و متفورمین و دوفاستون فولیکول نداشتم بعد از اینکه اونا رو خوردم و hmgهم زدم رفتم سونو ک ببینه رشد کردن یانه گفت چقدر ب دارو مقاومن دیگ کلی امپول سینال اف داد دور نافم زدم تا ب زور شدن ۲۱ ولی پریود شدم دلم میخواد خودمو خفه کنم اخه دیگ چقدر من دارو بخورم 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2738
دکترت گفته بود تخمک سازی نداری ؟؟

تخمک سازی نگفت میگفت فولیکول نداری همون تخمک میشه

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
تخمک سازی نگفت میگفت فولیکول نداری همون تخمک میشه

به منم گفته تخمک  سازی نداری خیلی نگرانم...با اینکه پریودیام منظمه ولی انگاری ربطی به منظمی نداره ممکنه منظم باشی ولی تخمک نسازی 

به منم گفته تخمک  سازی نداری خیلی نگرانم...با اینکه پریودیام منظمه ولی انگاری ربطی به منظمی ندا ...

اره نگران نباش