2410
2553

منم تنبلی دارم دکترم بهم اینو فولیک داده باگلوکوفاژ  

نمیدونم اثر داشته یانه 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

تو این مدت ک لتروزول میخوردی پریودات عقب جلو نمیشد؟؟ من ماه قبل ۵ تا دونه خوردم امپولم زدم حالا برا اولین بار دوهفته پریودم عقب افتاده😭

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
من فقط لتروزول خوردم الان پنج روز گذشته از موعدم دیروز تستم منفی شد. 

منم ماهای قبلم تاخیر داشتی؟ منم ماه قبل ک لتروزول خوردم این ماه ۱۴ روز عقب انداختم😭😭

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2714
منم ماهای قبلم تاخیر داشتی؟ منم ماه قبل ک لتروزول خوردم این ماه ۱۴ روز عقب انداختم😭😭

ن یکی دو روز عقب جلو میشد. علائم بارداری دارم. سه ماه خوردم. ممکنه باردار باشم با تست معلوم نشه؟؟؟

ن یکی دو روز عقب جلو میشد. علائم بارداری دارم. سه ماه خوردم. ممکنه باردار باشم با تست معلوم نشه؟؟؟

بله چند روز عقب انداختی 

یه تست بده اگه بیشتر ۷ روزه 

ممکن کیست گرفته باشی 

خانوما منم یه سوال دارم .فولیکول سایز ۲۰ میشه که پوچ باشه ؟ اصن تخمک پوچ چیه ؟ من نمیدونم کیفیت تخمکو تو سونو میفهمن ؟ 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

من تنبلی تخمدان داشتم و پری نامنظم حدودا یه هفته .قطره ویتاگونس گرفتم از دارو خونه از روز اول پری هر صبح ناشتا چهل قطره خوردم همون ماه باردار شدم تاپیکای قدیمی سرچ کن اگنوگل یا ویتاگونس بخون خیلیا جواب گرفتن خوبیشم اینه گیاهیه عصاره گیاه پنج انگشت که هورمون زنانه رو تنظیم میکنه.میگن اگه پری منظم باشه بهم میریزه

2706