2737
2739
عنوان

من تنبلی تخمدان دارم لعنتی فولیکول نمیسازه

| مشاهده متن کامل بحث + 2757 بازدید | 130 پست
این روند درمان اشتباهه اول اینکه کلومیفن و لتروزل هرچی یک سیکل درمیون خورده بشن بهتره واسه خودت د ...

نمیدونم قرصا رو که روزی دوتا کلومیفن میخورم و یه لتروزول کلومیفن ده تا و لتروزول ۵ تا از سوم تا هفتم میشه ۵ روز دیگه بخاطر این من هشتمم میرم که فولیام زود رشد میکنن و همون روز هشتم ماه قبل سایزش ۲۰ بود .امپولم برا این میزنم که بدون امپول ازاد نمیشه و سابقه کیست دارم 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم حرکت اسپرم های سالم ک ب طرف جلو حرکت میکنن و میتونن باردارت کنن کمه باید یه دوره قرص تقویتی بخو ...

یه دوره خورد ولی فایده ای نداشت...ممکنه بخاطر دیر مایع شدن منی باشه که نمیشه ؟؟

نمیدونم قرصا رو که روزی دوتا کلومیفن میخورم و یه لتروزول کلومیفن ده تا و لتروزول ۵ تا از سوم تا هفتم ...

تو ک رشد فولیکولت خوبه

نباید این همه دوز داروت بالا باشه

قرصاتو باید شب باهم بخوری مثلا هرشب دقیق سر ساعت ۹(اینا مهمه)

یه نکته ی دیگه هم اینکه بخاطر اینکه بارداریت پوچ یا شیمیایی نشه باید ب بدنت اجازه بدی خودش سر وق تخمک گذاری کنه و حالا با امپول یا بی امپول ازاد شه

یه نکته مهم دیگه اینکه هرچقدر زودتر فولیکول رشد کنه و ازاد شه خب( فقط ۲۴ساعت زنده ان کلا )

یه نکته مهم دیگه چون دوز داروت بالاس ممکنه چنتا تخمک ازادشن و دوقلو سه قلو بشه 

ولی یه چیز دیگه اینه ک ممکنه اونایی ک سایزشون مناسبه ازاد نشن و کیست شن ک خیلی بده(بی بی چک مثبت کاذب )

کلا بدنت استراحت کنه و دوز پایین تر

2728
تو ک رشد فولیکولت خوبه نباید این همه دوز داروت بالا باشه قرصاتو باید شب باهم بخوری مثلا هرشب دقیق ...

اره دیگه گفتم زبونم لال این ماه نشه یه دو سه ماه نمیرم دکتر بخدا خسته شدم علاوه بر این همه دارویی که میخورم و عوارضشو به جون میخرم و نمیشه چون شهر کوچیکه و امکانات کم خیلی هزینه ها بالاس میبینن مردم مجبورن هر چی زورشون رسید میگیرن من یه ازماش دادم ۲۶۰ تومن یه ماهم طول کشید جوابش اومد رفتم یزد گفت ۴۰ تومن فردا هم جوابش میاد وضعم خوبه خداروشکر میتونم هزینه کنم ولی علم ندارن هزینه های منم بی فایدس این ماه گفته ای یو ایت میکنم روز ۱۰ سیکلم زنگ زدم نوبت بگیرم میگه منکه تا دو هفته دیگه مرخصی ام ینی هاج و واج موندم ازین بی خیالی دکتر گفتم پس من چه غلطی کنم گفت برو سونو برام اینستا کن سونو ها همون روز تعطیل بود گفت برو اچ سی جی بزن توکل به خدا دیگه .گفتم از اولشم توکلم به خدا بود دلمو به تویی خوش کنم که بندشی بخدا اتیش گرفتم وقتی بیخیال گفت منکه میخام برم مرخصی فک کن خودمو شوهرم چقد دارو خوردیم من اگه میدونستم میخواد دوباره بگه خودت اقدام کن  اصلا دارو نمیخوردم چون دو ماه اقدام کردم نشد دیگه 

بعد دوسال انتظار خدا یه فرشته کوچولو گذاشت تو دلم خیلی خوشحال بودم بعد هر نمازم خدارو شکر کردم ۹ ماه تو وجودم رشد کرد و بزرگ شد وقتی دنیا اومد گفتم من خوشبخت ترین زن دنیام شوهرم دیوانه وار دوسم داشت ثمره عشقمونم دنیا اومده بود ولی نمیدونستم اینقدر عمر خوشبختیم کوتاهه یه هفته به پایان ۴ ماهگی پسرم فهمیدم فرشته کوچولوم سرطان خون داره اول ۶ ماهگی اسمونی شد  اگه امضامو خوندی برای ارامش دلم دعا کن اگه مادری الهی هیچوقت داغ بچتو نبینی اگرم دوس داری مادر  بشی ان شاءالله خدا دامنتو با اولاد صالح و سالم سبز کن برا منم دعا کن خدا بهم اولاد سالم و صالح بده اگه صلاح میدونه ممنون 😔
2738
اره دیگه گفتم زبونم لال این ماه نشه یه دو سه ماه نمیرم دکتر بخدا خسته شدم علاوه بر این همه دارویی که ...

iui 🤯🤯🤯🤯🤯😳😳😳

بابا دختر تو سالمی

اینا روانی ان

نکنی اینکارو 

اصلا دکتر نرو بزار سه چهار دوره طبیعی بگذره

اگه پریودم نشدی و مطمئن بودی باردار نیستی برو فقط امپول بزن همین و نهایت دوفاستون بخور فقط 

iui 🤯🤯🤯🤯🤯😳😳😳 بابا دختر تو سالمی اینا روانی ان نکنی اینکارو  اصلا دکتر نرو بزار سه چ ...

باور کن دوساله منتظرم خستم هر جا میرم میگن چرا حامله نمیشی افسردگی گرفتم همه دوستام بچه بغلن .iui ضرر داره ینی ؟ پریودام کا منظمه پریود میشم ‌.دوفاستون ۳ ماه خوردم پریودم کلا بهم ریخت 

باور کن دوساله منتظرم خستم هر جا میرم میگن چرا حامله نمیشی افسردگی گرفتم همه دوستام بچه بغلن .iui ضر ...

عزیزم منکه بهت میگم

تو سه دوره استراحت کن و دارو نخور

اقدام هر یک شب درمیون داشته باشین

عزیزم منکه بهت میگم تو سه دوره استراحت کن و دارو نخور اقدام هر یک شب درمیون داشته باشین

حالا ان شاءالله که این ماه بشه ولی اگه نشه همین کارو میکنم گیاهی میخورم و خودمو تقویت میکنم بازم اگه نشد دیگه میرم یزد .ممنونم عزیزم از راهنماییات 

گیاهی (گرمیجات)فقط تو پریودی بخور(سردی ممنوع) شوهرتم تقویت کن

اره میخورم خرماو کنجد و عسل و اجیل و دمنوش زنجفیل و ......

2706