2737
2739
عنوان

کمکم کنید تا بتونم تصمیم درست بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 703 بازدید | 96 پست
مگه میییشهههه خبر نداشته باشن😶 پدر و مادرشن

اگر از ظاهرش مشخص بود ک خود استارتر هم باید می فهمید.منظورم ریش و سیبیل و صدا و قد و هیکل هست

البته شایدم بقول شما می دونستن

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
یعنی چی

منظورم اینه شما دختر مجرد نبودی مطلقه بودی و باهات ازدواج کرده و اگر طلاق بگیری اینبارهم به اندازه ی اینکه مجرد بودی متضرر نشدی به هرحال شما قبل این اقا هم مطلقه بودی .... اسمشم بخاطر ناتوانی جنسی گمونم از شناسنامت پاک کنن مشکلی نیست برو طبق توافق جداشو الکی طمع نکن که بخوای با این عقد چیزی بدست اوری فکر نکنم دادگاه هم بری خیلی فرقی بکنه 

البته من قانون را نمیدونم بیشتر از جنبه عمومی مسیله گفتم 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اینه شما دختر مجرد نبودی مطلقه بودی و باهات ازدواج کرده و اگر طلاق بگیری اینبارهم به اندازه ی ...

عزیزم من هنوز دخترم و باکره اسم اونو پاک کردن چون دختر بودم و اینو هم خانواده نامزدم خبر داشتن که من نانزد داشتم قبلا نمیخاستن بیان زورشون که نکردم پسرشون زورشون کرده به من چه 

منظورم اینه شما دختر مجرد نبودی مطلقه بودی و باهات ازدواج کرده و اگر طلاق بگیری اینبارهم به اندازه ی ...

ولی خب بازم براش گرون تموم میشه.چون بخواد ازدواج کنه میشه شوهر سومش😟

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
2728
با زندگیم بازی کردن😣😣

ببین هرچی بوده دیگه تموم شده میتونی هی غصه بخوری یا میتونی کلا این فکرش رو نکنی 

در هر حال زودتر تمومش کن خودت رو تو این برزخ نگه ندار

اعصابت از همه چی مهمتره 

بخاطر چهار تاسکه کمتر وبیشتر هم خودت رو اذیت نکن 

فقط تمام کن 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
ولی خب بازم براش گرون تموم میشه.چون بخواد ازدواج کنه میشه شوهر سومش😟

نه بحاطر شرایط گمونم اسم طرف را از شناسنامه پاک کنن

عزیزم من هنوز دخترم و باکره اسم اونو پاک کردن چون دختر بودم و اینو هم خانواده نامزدم خبر داشتن که من ...

تروخدا به این حرفها گوش نکن 

عزیزم اصلا یکی ازدواج سومش باشه مگه گناهکاره 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2738
عزیزم من هنوز دخترم و باکره اسم اونو پاک کردن چون دختر بودم و اینو هم خانواده نامزدم خبر داشتن که من ...

خب باکره باشی ....پسراونها هم استفاده ای از بدنت نکرده هنوز که بخواد مهر تمام و کمال بده

اگر از ظاهرش مشخص بود ک خود استارتر هم باید می فهمید.منظورم ریش و سیبیل و صدا و قد و هیکل هست البته ...

از ظاهر مشخص نمیشه البته یکم مظلوم بود پسر 23 ساله یکم شره اما این ن نبود بعدم دیدم نمیتونه رابطه برقرار کنه رفتم دکتر گفت الت تناسلیش کوچیکه  انحراف داره رو به بالا که با عمل انحرافش خوب بشه التش کوچیک میشه زود انزالی داره و بعدم بیضه هاش رشد کافی نکردن فکر کن اندازه ی ابنباته

ادمو فقط تحقیر میکنن

دقیقا با همین حرفها خیلی ها دارن یه زندگی بیخود رو ادامه میدن 

اگر از ظاهرش مشخص بود ک خود استارتر هم باید می فهمید.منظورم ریش و سیبیل و صدا و قد و هیکل هست البته ...

اینو الان ببرن پزشکی قانونی میفهمه که مشکلش مادرزادی بوده 

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2706