2726

سلام بچه ها خانواده نامزدم که گفتم نامزدم ناتوانی جنسی داره و ممکنه دگتا بیماریش خوب بشه اما بچه داری ن. خانوادش هم به اصرار خودش راضی شدن الان باباش داره بهانه میاره و بعدم میگه من 20 تومن بهت میدم توافقی جدا بشین به نظرتون چکار کنم از ی نظر ابروم رفته جلو مردم و حرف مردمو چکار کنم از ی طرف نامزدم میترسم دلش بشکنه از ی طرف خودم و مشکل نانزدم و این که خانوادش خیلی بهانه گیرن و نامزدم مطیع خانوادشه چکار کنم 

مشکلش چیه؟ 💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدددددددد در صدددددد جدا شووووو 

نه تنها بخاطر بچه 

بخاطر اخلاق همسرت ك مطيعه

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
2728

نازایی یه بحث، ترسیدن از حرف مردم یه بحث، وابستگی مرد به خانواده اش یه بحث دیگه! همه اش باید تدبیر بشه

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

جداشو

پدرش درست میگه وفتی پسرش ناتوانی جنسی داشته پس مهریه کامل که بهت تعلق نمیگیره باید توافقی باشه جدایتون

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

اولا جدا بشی چرا ابروت رفته این چه فکریه که رواج داره 

دو.ما هم ناتوان هست شما با شک داری میری که شاید بچه دارهم نشی تازه وابسته به مامانش هم هست و باباش هم میگه برو 

شما به خودت رحم نداری خودت رو دوست نداری 

اونها باید به پات بیفتن 

ولش کن دخترجان 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2706