2733
2739
عنوان

بچه ها از وقتی باردار شدم یک روز و شب راحت ندارم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 59 پست
یکی درآرزوی بچه دارشدنه یکی هم مث تو...

اینه دیگه یکی نان داش دندان نداش یکی دندان داش نان نداش

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکاری میکنم نمیتونم ،فقط چندساعت ،بعدش هزارتا فکر منفی میاد تو سرم😔

منم اینجوری بودم ولی به خودم رحم کردم

وقتی اینجوری ناراحت میشم چشمهامو میبندیم و به سیاهی جلو چشمم فقط فکر میکنم اینقد اینکارها رو میکنم تا اعصابم خوب میشه

بعد به داشته هام فکر میکنم

آبجی آخر زندگی مرگه هممون ناراحت میشیم پس باید تحمل کنیم

به نی نی خوشگلت فکر کن که بیاد چقدر زندگیتو گرم میکنه

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2731
منم اینجوری بودم ولی به خودم رحم کردم وقتی اینجوری ناراحت میشم چشمهامو میبندیم و به سیاهی جلو چشمم ...

خداکنه نی نی سالم بیاد،بخدا بچه برام مهمتره،اما الان نه اونا رو دارم نه تکلیف این بچه مشخصه

بخدا منم بلاتکلیفم.حتی میخوام یک لباس بخرم نمیدونم میمونه بچم یا نه😔خدا انشاالله به شما هم نی نی بد ...

دختر چیزی نمونده به زایمانت یه تسبیح بردار صلوات بفرست استرس رو از خودت دور کن اینجوری 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
اصلا نمیدونم با این شرایط بچم میمونه یا نه😭همش فکر میکنم الان بدنیا میاد😭

از اونطرف میگی داشتم پیشرفت میکردم وجود بچه نداشته از اونطرف میترسی بچه نمونه انرژی منفی نیس عزیزم ی کم توجه و محبت خدا رو تو زندگیت ببینی ی کم شکرگذار وجود این طفل معصوم تو دلت باشی خدا هم میفهمه از وجودش راضی هستی اونوقت کمکت میکنه شک نکن دیدت رو عوض کن همه ما باردار بودیم و اینروزا رو گذروندیم 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
خداکنه نی نی سالم بیاد،بخدا بچه برام مهمتره،اما الان نه اونا رو دارم نه تکلیف این بچه مشخصه

سالم بدنیا میاد نگران نباش گلم

خیلی از زنا باردار نمیشن خدا رو شکر کن

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2740
منم چند وقت پیش همش ب خدا غر میزدم میگفتم دوستم نداری و ازین حرفا.تا اینکه شوهرم توی مسیر کارش با ما ...

من از بلاتکلیفی خسته ام از این همه اضطراب 😭حداقل میدونستم ته این داستان شیرین انقدر بهم نمیریختم😔

عزیزم اکثر خانمای باردار همین مشکلات رو دارن زیاد فکر و خیال نکنید. منم باردارم سه ماهه قرنطینه ام تو خونه چون خونم پله زیاد داره و استراحت دارم حتی از خونه نتونستم برم بیرون توی شهر غریبم و هیکس رو اینجا ندارم فقط خودمو و شوهرم. حداقل شوهرم میره سرکار یه بادی به سرش میخوره و چهار تا ادم میبینه اما من نه. اصلا یه وضعیه گاهی حالم بده و دلم تنگ و حالم خراب یکم گریه ام میگیره گریه می کنم حالم خوب میشه ولی امیدم رو از دست نمی دم چون استراحتم وقتم رو تو نی نی سایت و مجازی می گذرونم کارامم کم و بیش یواش و اروم انجام میدم که هم بهم فشار نیاد هم کارام نمونه. توکلتون به خدا باشه و روحیه تون رو حفظ کنید

گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 

دختر چیزی نمونده به زایمانت یه تسبیح بردار صلوات بفرست استرس رو از خودت دور کن اینجوری 

تا اون هفته هرروز برای سلامتیش نماز حضرت زینب میخوندم،صلوات میفرستادم و دعا و...یهو رفتم سونو گفت بچه داره بدنیا میاد،دیدم همه اینا الکی بود،طرف بچه نامشروع داره تا آخرش صحیح و سالم،من با این همه دعا و...این وضعم.

2706