2410
2553
عنوان

بچه ها از وقتی باردار شدم یک روز و شب راحت ندارم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 59 پست

حرف مادرتون کاملااااا درسته

شما دارید انرژی منفی میدید و کائنات هم داره جوابتون رومیده👌

افکار و باورهاتون روعوض کنید

برای کارهایی ک ازدست دادی و اگرمیخای ی شغل داشته باشی ک توخونه با ی گوشی کسب درامد کنی پیشنهادمیکنم امضای منو بخون

صاحب یه شغل اینترنتی با درامد عالی هستم،میتونم به شماهم معرفی کنم و شاهدتغییر زندگیتون باشید😊شغلهای اینترنتی دارن جایگزین شغلهای سنتی میشن...حرفهای بیل گیتس رد جدی بگیریم که میگه،اگرشما صاحب یک شغل اینترنتی نیستید متاسفانه باید بگم شغل شما رو به نابودیه!......شغلهای سنتی دارن ازبین میرن..با جهان و تغییراتش هماهنگ باشیم..خدا این راهو جلوی پام گذاشت🌸خدایاشکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ربطی داره واسه. کارت یک سال مرخصی بدون حقوق بگیر ، درست بعد از زایمان ادامه میدب الان بهت مرخصی م ...

خب خیلی چیزا دیگه مثل قبل نمیشه.من ۶ماه مرخصی گرفتم،سه ماه اینور سه ماه بعد زایمان.ولی تازه پست جدید برام اومد،چندتا کارم به سرانجام رسیده بود.خیلی چیزا دیگه مثل قبل نمیشه😭اصلا کار یک طرف این استرس برای پایین بودن بچه یک طرف

2720
آمادگی بارداری داشتم،آمادگی این همه مشکل نداشتم

پس آماده نبودی چون آمادگی یعنی برای بدترین حالتم یه برنامه ای داشته باشی...حتما برو تحت نظر یه مشاوره چون درک میکنم چیزایی که از دست دادی چقدر برات ارزشمند بودن و بهتره باهاش کنار بیای چون قطعا نمیزاره از وجود اون بچه لذت ببری این افکار مزاحم

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خوب منفی گرایی اینو داره بزن به رگ بیخیالی از پادشاه عالم بخواه بهت آرامش بده امام علی فرمود .غصه ...

هرکاری میکنم نمیتونم ،فقط چندساعت ،بعدش هزارتا فکر منفی میاد تو سرم😔

2714

منم چند وقت پیش همش ب خدا غر میزدم میگفتم دوستم نداری و ازین حرفا.تا اینکه شوهرم توی مسیر کارش با ماشین چپ کرد.خداددوباره بهم بخشیدش.خدارو شکر کن در هر شرایطی.بچه سالم بزرگترین موهبته.الان دیگه فکر کردن ب گذشته فقط حال دلتو خراب میکنه.پس توکل کن ب خدا بگو ب امید خودت ادامه میدم..گاهی زیاد سخت میگیری میبینی پشت هم بد میاری.رها که میکنی میگی ب درک گورربابای همه سختی ها میبینی مشکلاتت راحت تر میشع برات‌.البته دچار افسردگی هم شدی چون داری یه مرحله جدید و مهیج رو تجربه میکنی.کلا فاز آدم توو بارداری عوض میشه

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
پس آماده نبودی چون آمادگی یعنی برای بدترین حالتم یه برنامه ای داشته باشی...حتما برو تحت نظر یه مشاور ...

آره باید با یک مشاور صحبت کنم حالم خیلی بد.من از صبح تا شب سرکار بودم الان یهو یک گوشه خونه خوابیدم😭

ته اروزهات یه نی نی خوشگل و تپل مپوله 

کاش منم باردار بودم از دنیا بی خبر بودم ولی میدونستم که تهش یه نی نی هستش 

ایشالا پا قدمش پر خیر و برکت 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
ته اروزهات یه نی نی خوشگل و تپل مپوله  کاش منم باردار بودم از دنیا بی خبر بودم ولی میدونستم که ...

بخدا منم بلاتکلیفم.حتی میخوام یک لباس بخرم نمیدونم میمونه بچم یا نه😔خدا انشاالله به شما هم نی نی بده

2706