2737
2734

سلام،من هفته ۲۷ هستم،از اول بارداریم همش مشکل داشتم و با استرس سپری شد.الانم استراحت مطلقم.من چندتا شغل داشتم که سالها براشون تلاش کردم به این جایگاه رسیدم.بخاطر بچه از دست دادمشون😔داشتم برای دکتری میخوندم نصفه موند😔برنامه هام همه کنسل شد،دوستامو با رفتارام بخاطر اضطرابی که داشتم از دست دادم،الانم بچم خیلی پایین ،نمیدونم تهش چی میشه،حال روحیم خیلی بد،یک گوشه شب و روز خوابیدم😭مامانم میگه از بس انرژی منفی میدی،ولی دیگه نمیتونم با این همه اتفاق بد مثبت فکر کنم.چرا خدا منو دوست نداره😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی به دوست داشتن خدا نداره

شرایط خودت اینطوریه باید باهاش کنار بیای

منم از اول سختی داشتم الان دیگه به اوووووجش رسیده

بچه دار شدن بالاخره انتخاب خودتون بوده دیدتون رو عوض کنید

ان شاالله زمان باقیمانده به سلامتی سپری شه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2728

بهتر نبود قبل بارداری به آمادگی‌میرسیدی ؟؟

چیزای خیلی بزرگی رو به قول خودت نیمه تموم گذاشتی و امیدوارم نشه ابزار سرزنش بچه ات در اینده!

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2738

خب با گرد،افشانی ک تولید نشده اون بچه شما خواستی حالا هس نبایز اینجوری میگی

دنیا ک بیاد با ی لبخندش جبران سختیا میشه بزرگترم شد برو دنبال کارات ارزوهات

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
اصلا نمیدونم با این شرایط بچم میمونه یا نه😭همش فکر میکنم الان بدنیا میاد😭

خوب منفی گرایی اینو داره

بزن به رگ بیخیالی

از پادشاه عالم بخواه بهت آرامش بده

امام علی فرمود .غصه روزهایی که نیومده رو نخورید شاید اون روزها هرگز نیایند

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
خیلی سخت میگذره روزا😔

میدونم چی‌میگید خودم دارم سپری میکنم 

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
2706