2737
2739
شهید محسن باقری به عنوان چهره شاخص نظام سلامت در سال 1393 معرفی گردیده اند .

سلام‌ خواهر مهربونم  اجرتون با سالار شهدا منم هزارتا صلوات  هدیه میکنم به روح پاکشون،بیاد شکنجه ها وزندانهای باب الحوائج موسی ابن جعفر انشاالله دستگیر همه  خواهران  و برادران  عزیزم

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@خوشحالتونم     @زهرایی_ام     @sara_4795     @mahsaei20 &nb ...

سلام الهه جان دوست مهربونم ممنونم که صدام میزنی از تاپیک های دلنشینت انشالله هم شما هم دوستان حاجت روابشند به حق این شهید و شهیدان بزرگوار دیگه انشالله 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

❤❤❤❤
2731

صل الله علیک یا قمربنی هاشم

به نیت شهید باقری 14سوره توحید تقدیم ایشان🌺اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
صل الله علیک یا قمربنی هاشم به نیت شهید باقری 14سوره توحید تقدیم ایشان🌺اللهم صل علی محمد و آل محمد ...

سلام عزیز جان ممنونم چقدر زیباست تصویر ارسالی .. ممنون عزیز دلم 😘😘😘🥀🌹🥀🌹🌹🥀🥀🥀 سوره واقعه و صد صلوات هم هدیه من به شما نازنینم 😘🙏🙏🙏🙏🥀🥀🥀⁦☘️⁩🥀⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩⁦☘️⁩🥀🥀⁦☘️⁩🥀⁦☘️⁩

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
ببخشید من نتم تموم شده تا سربرج هم نمیتونم  نت بخرم منتظر میشم همسرم بیان منزل بعد بیام تایپیک ...

سلام عزیزم .. اشکال نداره گلم 😘😘⁦☘️⁩🥀ممنون .. اجرتان با شهید 

منم برای شما عزیزم سوره واقعه و یک تسبیح صلوات هدیه فرستادم .. ممنونم 🙏🙏🙏🌹🌸🌹🌸🌹🌹🌹🌸🌹🌸🌹🌸🌹

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
2740
سلام الهه جان دوست مهربونم ممنونم که صدام میزنی از تاپیک های دلنشینت انشالله هم شما هم دوستان حاجت ر ...

سلام عزیزم . فدای لطف و مهربانی شما.. خوبی از خودتون هست عزیز دلم 🙏🙏⁦☘️⁩🥀🥀 

لطف دارید 

اجرتان با شهید 🥀🥀⁦☘️⁩🥀

برای شما نازنینم  دور تسبیح صلوات و یک سوره واقعه خوندم .. التماس دعا 🙏🙏😘😘😘😘

سلام‌ خواهر مهربونم  اجرتون با سالار شهدا منم هزارتا صلوات  هدیه میکنم به روح پاکشون،بیاد ...

😘😘🥀⁦☘️⁩🥀

سلام عزیز جان ممنونم چقدر زیباست تصویر ارسالی .. ممنون عزیز دلم 😘😘😘🥀🌹🥀🌹🌹🥀🥀🥀 سوره واقعه و ...

ممنون عزیزم ❤️ خدا ازت راضی باشه ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🤲🤲🤲🤲🤲🌺🌺🌺🌺🌺🌺

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
ممنون عزیزم ❤️ خدا ازت راضی باشه ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🤲🤲🤲🤲🤲🌺🌺🌺🌺🌺🌺

تشکر عزیز دلم .همچنین 😘😘

دوستان مهربونم انشالله به حق فاطمه زهرا حاجت روابشید خواهش میکنم برای سلامتی پدرم دعاکنید یک دنیا مم ...

إن شالله پدر بزرگوار حالشون بهتر بشه . صد سوره توحید تقدیم شهید سید احمد پلارک می‌فرستم برای شفای پدر بزرگوارتان 🙏🙏🙏🌹🌹

سلام عزیزم برای ازدواجت نماز جعفر طیار خوندی؟؟

اره عزیزم قبلا چند بار خوندم

السلام علیک یا بقیه الله " عجل الله تعالی فرجه " به جمع 👈 مشق انتظار👉 بپیوندید.تاپیک جامع کلیپ های مهدوی مشق انتظار