2737
2734
عنوان

حدیث کساء

160 بازدید | 16 پست

دوستان عزیزم سلام ...من تو همین نی نی سایت از آثار و برکت حدیث کساء خیلی شنیدم و دوستای زیادی رو دیدم که حتی قبل از تمام شدن مدت زمان چله حاجت گرفتن ؛ باردار شدن یا ازدواج کردن یا ی مشکلشون که واقعا به قول خودشون تو خواب هم نمیدیدن حل شده 

من خودم تاحالا نه حدیث کسا خونده بودم نه چله ای شرکت کرده بودم و خیلی حسی و شهودی گروه چله حدیث کسا زدم 

دیروز روز دهم چله بود و ی خانمی با کلی تشکر پیام دادن و گفتن حاجت گرفتن 

نمیدونین چه حس خوبی دارم ...از خوشحالی گریم گرفته ؛ چله ما هنوز به نیمه هم نرسیده و دوستان حاجت گرفتن خیلی حس قشنگیه واسه همتون آرزو میکنم تجربه اش کنین

دوستان لینک گروه رو میذارم اگر خواستین تشریف بیارین قدمتون به چشم

Hadiskasaa40@

https://t.me/joinchat/MHGJLUw0k6JGK8TrgbMs1w

من متأسفانه تلگرام ندارم ،وسعادت حضور در جمع شما پاک دلان نیستم😭میشه خواااااهش کنم میان دعاهاتون بنده ی حقیر و خانواده ام رودعااااکنید فداتبشم،واساتون ۱۰۰صلوات میفرستم(شهرزاد)🙏❤️❤️❤️❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من متأسفانه تلگرام ندارم ،وسعادت حضور در جمع شما پاک دلان نیستم😭میشه خواااااهش کنم میان دعاهاتون بن ...

دوست مهربانم سلام

چرا که نه حتما 

میدونین چند تا از دوستهای خودم هم تلگرام ندارن گفتن اسمشون رو وارد لیست کردم و مطمئنم که میخونن هرشب جای اونها هم در گروه اعلام میکنم و جای آنها هم کد میزنم ؛ شما هم اگر مایلید بفرمائید اسمتون رو وارد کنم و به لطف خدا شروع کنین ؛ البته اگر مایلی مهربونم

2728
باکمال میل ،بفرمایید چجورشروع کنم؟❤️

اسم قشنگتون شهرزاد هست؟ به چه اسمی وارد لیست میشین؟ همون اسم شهرزاد بانو؟

شما روزانه یک عدد حدیث کسا میخونین و هم برای خودتون و هم شخصی که همون روز نوبتشونه دعا میکنین البته شما چون داخل گروه نیستین بفرمائید خدایا اون شخصی هم که نوبتشونه ان شاءالله حاجت روا شن

شما اگر وارد بشین کد ۳۵ خواهی بود

2738
2706