2733
2739
عنوان

مهمونی که یه ماه میمونه.کمممممک کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1189 بازدید | 99 پست
دوستان گلی ک میگن اشکال نداره بمونه و دلشون براش میسوزه جای اسی نیستن من خودم گاهی دلم میخواد دخترم ...

ممنونم که درکم میکنید‌.بااین اوضاع از بچه اوردن میترسم همش میگم بچه هم قراره بیاد و دیگه نره😅

نمیدونم چرا شاید جای اسی نیستم و نمیتونم قضاوت کنم ولی دست خودم نیست بغضم گرفت گریم گرفت یهویی.خدایا هیچ بچه ایی رو بدونه پدر و مادر نزار بزرگترین نعمت پدرومادره.اسی ازت خواهش میکنم نگهش دار بچست بزرگ بشه که نمیاد عقلش میرسه نمیاد دیگه.توروخدا عیبی نداره حتما بهش پیش شما خوش میگذره حتما پیش شما حس میکنه که خانواده داره اونم حتما حتما حتما....😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر من دعوا هم میشهههههه😂😂 دختر خالم ک همسن خودمه میگ بیا خونه ما اون خالم ک بچه کوچیک داره میگ ب ...

ادرس بده ب بچه برادر شوهر اسی بیاد پیش فامیلای شما

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
2728
عزیزم مثل اینکه نتونستم برسونم منظورمو.یه ماه بجایی برنمیخوره اما دوساله داریم باهم زندگی میکنیم تو ...

عزیز من م که تازه عروس بودم دختر یکی از فامیل همسن همین دختر یک ماه بیشتر میموند تازه یتیمم نبود مادر بزرگ همسرم یک سال با من زندگی کرد تازه اون که پیرزن بود خوابم نداشت به خاطر خدا چیزی نمیشه واقعا درست سخت اما یه جوری برنامه ریزی کن که نه اون ناراحت بشه نه شما مگه خونتون اتاق خواب نداره عزیز بعدا بچه دارم بشی همین 

مگه شما تو اتاق نمیخوابید؟بچه رو بگو تو هال بخوابه خودتون اتاق بخوابید درو ببند دیگه نیم ساعت یک ساع ...

عزیزم کسی که یه بچه ی شونزده ساله داره یعنی حداقل هفده سال از ندگی مشترکش گذشته فرق میکنه باکسی که اوایل ازدواجشه بعدشم ایشون درسته پدر و مادرشون به رحمت خدا رفتن اما خداروشکر مادر بزرگشون درقید حیات هستن و درستش اینه که پیش مادر بزرگشون باشن 

مگه شما تو اتاق نمیخوابید؟بچه رو بگو تو هال بخوابه خودتون اتاق بخوابید درو ببند دیگه نیم ساعت یک ساع ...

عزیزم بچه که نیست 16سالشه و مطمینن الان خیلی چیزا رو کنجکاوی میکنه حتی اگر فکر کنی خوابه. بعدم زن و شوهری که فقط به همون رابطه نیست اگر خودشون تنها باشن میتونن کلی خوش بگذرونن و ازاد باشن ولی جلوی یه دختر این سنی اصلا نمیشه 

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2738

بگو بیاد پیشه من کدوم شهری؟ بعضم گرفت براش

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
ادرس بده ب بچه برادر شوهر اسی بیاد پیش فامیلای شما

اخه اونا هم فکر کنم بخاطر ک ما ی شهر دیگه هستیم وقتی میریم پیششون اینقدر دوسم دارن😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

دوری و دوستی😂😂

ولی خدایی مامانجونم عاشقمه😁😂❤

(((:🫀
حق داری گلم. ولی نمیدوم چی بگم اینایی هم ک میگن بچه یتیمو فلان میدونم از سر دلسوزی میگن ولی خب ی روز ...

اره واقعا.منم دلم میسوزه اما دیگه جیک وپوک زندگیمونو میدونه حقوقمون روابطمون قهر و اشتیمون

اخه اونا هم فکر کنم بخاطر ک ما ی شهر دیگه هستیم وقتی میریم پیششون اینقدر دوسم دارن😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ ...

خدا سایشونو رو سرتون نگه داره 

آه یادش بخیرررر

کنجد مامان من و بابایی عاشقتیم❤
اره واقعا.منم دلم میسوزه اما دیگه جیک وپوک زندگیمونو میدونه حقوقمون روابطمون قهر و اشتیمون

خو بدونه فک کن دختر داداشه خودته بازم همینو میگفتی؟

بیچاره اهویی که صید پنجه شیری است بیچاره تر شیری که صید چشم اهوییست  شعز دوس دارم لطفا تو تاپیکای شعر منم صدابزنین✌🤍 چند نفر از کاربری استفاده میکنن پس اگه تاپیکا در تضاد بود متعجب نشین❤
2706