2737
2734

بله 

بشرط تامین نور 

شمعدانی تحمل افتاب داغ رو نداره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم پشت پنجره نور خوبی داره ولی میگن باید حتما نور مستقیم باشه تاگل بده.شما تجربه کردین پشت پنجره؟

بله زیاد دیدم 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
شمعدونی افتاب ونوردوست داره وگرنه گل نمی کنه بخاطر همین تو باغچه میکارن منم دیدم گل نمیده گذاشتم رو ...

ما قبلا شمال زندگی میکردیم بله بیرون بود و خیلی عالی گل میداد ولی الان اصفهانیم،گرما و آفتابشو آدم نمیتونه طاقت بیاره چه برسه به شمعدانی بیچاره😃

2740
ما قبلا شمال زندگی میکردیم بله بیرون بود و خیلی عالی گل میداد ولی الان اصفهانیم،گرما و آفتابشو آدم ن ...

اره خوب اگه این طوره همون پشت پنجره بزار من شمالم میزارم بیزون البته الان افتاب اینجا هم داغه ولی خوب شرایطش با منطقه ی شما فرق می کنه. من بنفشه ی افریقایی مو میزارم پشت پنجزه کلی گل می کنه چون طاقت افتاب شدیدو نداره.معمولا شمعدونی یکم باید بزرگتر بشه گل بده اگه جاشم عوض بشه یکم صبر کن