2733
2734
عنوان

اونایی که بیشتر از یه بچه دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 59 پست

من سه تا پسر دارم دومین بارداریم دوقلو بودن 

هر سه شونو  دوست دارم ولی یکی از دوقلوهامو بیشتر دوست دارم 

یا ابا عبدالله                                                  پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه تا رو یک اندازه دوست دارم ولی بچه ی اول یه چیز دیگه س کلا کیفیت دوست داشتن بچه ی اول فرق دار ...

آفرین منم حسم همینطوره گاهی فکر میکنم اگه خدای نکزده قرار باشه یکیشون بمیره و فقط یکیشونو داشته باشم با وجود اینکه خیلی کوچیکه رو دوس دارم ولی بزرگه رو انتخاب میکنم که واسه همیشه پیشم بمونه چون خاطرات بیشتری باهاش دارم

شرط چاقو مُرد

منم دقیقا مثل خودت شدم از دنیا اومدن دومیه ناراحت بودم ولی حس و حالم یجور دیگه است 

البته دلسوزی رو برای جفتشون به یک اندازه دارم تازه اولیه مظلوم تره یه نمه بیشترم دل میسوزنم براش 😘😘

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2728
منم بچه کوجکم خیلی تحویل میگرفتم تا پسر بزرگم داشت از دستم میرفت به خودم اومدم تا قبل از اینکه دومی ...

وای عزیزم یعنی چی از دستت میرفت؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

منم برام فرقی ندارن ولی سر اولی انقد بی تجربه بودم که هیچی نفهمیدم ولی بعدی واقعا حس مادری رو درک کردم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
من سه تا رو یک اندازه دوست دارم ولی بچه ی اول یه چیز دیگه س کلا کیفیت دوست داشتن بچه ی اول فرق دار ...

شما سه تا دارین...سخته؟فاصله سنشون چطوریه؟ من دوتا دارم و الان سومی رو باردارم فاصله سنی کمی دارن 

بهم راستشو  بگو واقعا پوستم کندس؟؟؟

تو خوبی و نمیرسی به داد خوبها فقط ...🕋 🥀
2740
من هركدوم تو بغلم باشه اونو بيشتر دوس دارم  مثلا الان دخترم تو بغلمه دارم بوسش ميكنم حس ميكنم ...

دقیقاااااا حرفت واقعا جالب بود منم همین حسارو به دوتا پسرام دارم😍😁مخصوصا وقتی ادم میچلونشون فکر میکنی هیچ لذتی بالاترازین نیس برامون

سلام یه مادر هستم ک دوتا کوچولوی ناز دارم خیلیم دوسشون دارم میشه برای سلامتی دردونه هام یک صلوات بفرستین  

من پسر اولم اصلا وابسته خودم نیست بیشتر وابسته مادرشوهرمه وعمو بزرگش نوه اوله خیلی دورش چرخیدن خیلی دوسش دارن رفت سمت اونا ویه خورده بی ادب شده چون اونا اخلاقن بی ادبن مراعات هم نمیکنن نمیگن بچه تقلید میکنه ولی پسر دومم به شدت وابسته خودمه حتی یه ساعت ازم دور نمیشه خیلی دوسم داره وهمش بوسم میکنه حتی کنار باباشم یه ساعت نمیمونه شبا بزور خودشو تو بعلم جا میکنه چهارسالشه پسر اولم هفت سالشه سومیمم پسره ویک هفته دیگه زایمانمه 

شاید چون هنوز خیلی کوچولوئه ای حسو دارین

آره شایدم اینطور باشه.البته یه چیز دیگم هست اینکه پسر بزرگم یکم داره اخلاقاش به خانواده پدریش میره و منم از اخلاقای اونا بشدت متنفرم شاید بخاطر همونه وگرنه قبلا جونم بهش بسته بود الانم همینطورم اونم منو زیاد دوس داره اما وجود پسر کوچیکم این وسط عشقمونو متزلزل کرده😄

شرط چاقو مُرد
مرسی عزیزم  خودمو یا کلخونگ رو ؟😂

کلخونگ رو😅

فرصت آشنایی با شما رو نداشتم🙈

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

هر کدوم که به حرفم گوش کنه و اذیتم نکنه خیلی دوسش دارم😁

ولی در کل پسرمو یه جور دیگه دوست دارم😍

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706