2726

راستشو بگین کدوم یک از بچه هاتونو بیشتر دوس دارین؟

من خودم مادرم و میدونم مادر همه بچه هاشو دوس داره اما بچه دوممو خیلی دوس دارم شاید بخاطر اینه که هنوز کوچولو و شیرینه ولی واقعا حس خوبی نسبت بهش دارم

با اینکه وقتی فهمیدم باردارم خیلی ناراحت شدم چون دوس داشتم فقط یه بچه داشته باشن و فقط به اون محبت کنم نمیتونستم بچه دیگه ایو بپذیرم اما دومیه بدجور تو دلم جاکرده خودشو میترسم بزرگه کمبود محبت پیدا کنه

شرط چاقو مُرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهر منم یه سری از بچه هاشو  بیشتر دوس داره😂 

شوهر من جز اون یه سریا نیس 😋

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
2728

منم مث خودتم ،فکر کنم همه به ته تغاری شون یه حس خاص دارن حتی مامان خودم‌که بیشتر از دوتا داره، من‌کلن‌اولی و یه مدل دوست دارم، دومی و یه مدل دیگه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....

من هركدوم تو بغلم باشه اونو بيشتر دوس دارم 

مثلا الان دخترم تو بغلمه دارم بوسش ميكنم حس ميكنم تمام دنيا يك طرف دخترم يك طرف بعد كه پسرمو بغل ميكنم دقيقا همين حسو به اون دارم 

نميدونم خدايي دوتاشون مثل هم 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
من واقعا هر دو رو یک اندازه ولی به نظرم سر بچه دوم بیشتر فهمیدم حس و حال مادر بودن رو اصلا قدر بچه ...

اصن یه حس و حال دیگه داره.همش حس میکنم این رفیقم میشه.داداشش گاهی میزندش یا بهش اسباب بازی نمیده خیلی دلم براش میسوزه

شرط چاقو مُرد
2706