2737
2739
عنوان

بااینکه خودم تموم کردم ولی...

400 بازدید | 41 پست

بعضی وقتا بخصوص شبا خیلی دلتنگ میشم جوری که حس میکنم نفسم بند میاد فقط میتونم عکساشو ببینم و چکش کنم دلمم نمیخواد چک کنم ناخودآگاه اینکارو میکنم😔 چیکارکنم به نظرتون؟(دوست بودیم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2740
حس کردم بهتره دیگه ادامه ندیم

بالاخره یه دلیلی بوده که به این نتیجه رسیدی به همون دلیل فک کن

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
بالاخره یه دلیلی بوده که به این نتیجه رسیدی به همون دلیل فک کن

آره فقط ما روزای خیلی خوبی داشتیم به حدی که بعضی وقتا حس میکردم واقعی نیس اینا همش یه رویای شیرینه اینا نمیزاره به اون دلیل فکرکنم

خیلی نخواه فرار کنی از این حس ، بالاخره احساساتتون درگیر این نفر بود ، سعی کن احساستو بنویسی ، روزا بروپارکی فضای سبزی بدو ورزش کن تا شب خسته باشی و خوابت ببره ، شبا گلگاوزبون دم کن تا ارامش بده بهت ، با خدا حرف بزن بخا ارومت کنه ، منم برات ارزوی بهترینا رو دارم