2733
2734
عنوان

بااینکه خودم تموم کردم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 41 پست
طبیعی حداقل بایدد6ماه بگذره یکم عادی بشه دعا کن برای خودت 

کل روز یادم نمیوفته ها ولی شب که میشه نمیدونم چه م‌میشه بخصوص‌وقتی میبینم آن نیس یجوری میشم ولی وقتی میبینم آن شده دلم آروم میگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره فقط ما روزای خیلی خوبی داشتیم به حدی که بعضی وقتا حس میکردم واقعی نیس اینا همش یه رویای شیرینه ا ...

والا من تجربه دوستی ندارم ولی خب ازدواج که کردم هر وقت به جدایی فک میکنم خوبی ها و بدی هاشو پقایسه میکنم

و هر بار میبینم خوبیاش بیشتره بیخیال میشم

شاید تو هم نباید کات میکردی چون دوسش داری هنوز

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
کل روز یادم نمیوفته ها ولی شب که میشه نمیدونم چه م‌میشه بخصوص‌وقتی میبینم آن نیس یجوری میشم ولی وقتی ...

اگر کات کردی، دیگه شمارشو پاک کن، همینطور پیام ها و عکسها و.... اینجوری برات کمرنگ میشه و زودتر کنار میای

2731
خیلی نخواه فرار کنی از این حس ، بالاخره احساساتتون درگیر این نفر بود ، سعی کن احساستو بنویسی ، روزا ...

مرسی عزیزم،سعی میکنم کنار بیام باهاش چکش نکنم ولی ازش بی خبرم نمیتونم بمونم نمیدونم چه مرگم شده😟

آخه بدی نداشت زیاد خوبیاش خیلی بیشتربود

خب عزیزم پس چرا اونو از دست دادی؟ ترک شدن خیلی حس بدیه خیلی ...اون الان ارزوشه تو حتی یه پی ام کوچیک هم بهش بدی ...کاش اینقد زود همه چیو تموم نکنیم😔

والا من تجربه دوستی ندارم ولی خب ازدواج که کردم هر وقت به جدایی فک میکنم خوبی ها و بدی هاشو پقایسه م ...

آخه یه موضوعی هس که نمیشه بگم بخاطر همین تموم مردم ولی هردومون همو دوس داریم هنوزم😔

کل روز یادم نمیوفته ها ولی شب که میشه نمیدونم چه م‌میشه بخصوص‌وقتی میبینم آن نیس یجوری میشم ولی وقتی ...

خب پس اوضات خووبه

بنظرم یه فیلم قشنگ دانلود کن نگاه کن خودتو مشغول کن

یه فیلم کره ای هس مرد افتابی خیلی قشنگخ نگاش کن

2738
خب عزیزم پس چرا اونو از دست دادی؟ ترک شدن خیلی حس بدیه خیلی ...اون الان ارزوشه تو حتی یه پی ام کوچیک ...

آخه یه موضوعی بود که نمیشه بگم منم به آخر خط رسیدم گفتم بهتره ادامه ندیم اینم بگم مقصر اونه ولی خیانت اینا نبود جریان

آخه یه موضوعی هس که نمیشه بگم بخاطر همین تموم مردم ولی هردومون همو دوس داریم هنوزم😔

عزیزممم😞😞

منتظرم...منتظر شنیدن کلمه مامان از زبون یه فسقلی😍من قراره مهربون ترین مامان دنیا بشم پس زودتر بیا جوجه 😉 واسه مامان شدنم یه صلوات بفرست😢
آخه یه موضوعی بود که نمیشه بگم منم به آخر خط رسیدم گفتم بهتره ادامه ندیم اینم بگم مقصر اونه ولی خیان ...

باشه عزیزم .امیدوارم بهترین تصمیو گرفته باشین❤ قبول دارم‌سخته ولی به این فک کن که قراره در اینده اتفاقات خیلی قشنگی واست بیوفته 

مرسی عزیزم،سعی میکنم کنار بیام باهاش چکش نکنم ولی ازش بی خبرم نمیتونم بمونم نمیدونم چه مرگم شده😟

میدونم حس خوبی نیست ، ولی تنفسهای عمیق انجام بده یه دوش بگیر اروم میشی و از اون حس بد در میای ، منم این دوران رو کم نداشتم حس بدیه ولیبه خودت بگوواینم یه مرحله است و میگذره 

همون روز پاک کردم فقط عکس دونفرمونو دلم نیومد پاک کنم

پس چحوری چکش میکنی؟! اگر واقعا دیگه نمیخوای برگردین بهم سعی کن این عکسو هم پاک کنی، کادو و این چیزارو هم جلو چشمات نزار. زمان میخواد تا بتونی کنار بیای