2733
2734
عنوان

💫🌹 ختم سوره انسان + ۱۴۰۰ صلوات هدیه به صاحب الزمان (عج)🌹💫

| مشاهده متن کامل بحث + 5949 بازدید | 900 پست
@آلبالوووو       @محنان۲۵۷       @مامانبزرگپانیذ &nbs ...

@mersad_63    

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب
@آلبالوووو       @محنان۲۵۷       @مامانبزرگپانیذ &nbs ...

سلام خواهرررر

شرمنده م که دیر جواب دادم. عزیزم لطفا ۳ سهم واسه من بذارید

خودم

خواهرم

همسرم

انشاءالله که خیر دنیا و اخرت نصیبتون بشه🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست جونیاااا من و خانوادم هر روز خوندیم. اگر سهوا اعراب رو اشتباه خونده باشیم یا خطایی سر زده باشه لطفا قلبا حلال کنید. واقعا شرمنده م یک روز رو یادم رفت بخونم بعدا ادا کردم.

امیدوارم حاجت روا باشید و در دنیا و آخرت سربلند باشید. ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹

2728
عزیزان شرمنده که جواب محبت های شما رو ندادم. ممنونم که به نیت من و خانوادم خوندین. من الحمدلله در ای ...

خداروشکر😀

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

@مامانبزرگپانیذ     جان به نیتتون خوندم.

ان شاالله سلامت و پاینده باشید خیلی زود حاجتتون برآورده به خیر و نیکی بشه و بهترین‌ها روزیتون باشه و‌همیشه کنار خانواده تون خوشبخت و خوشحال و سلامت زندگی کنید.❤️💛💜🌸💕

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.

تبسم جان اجرت با امام حسین(ع) با زحمت‌هایی در ختم ها میکشی.الهی سلامت و شاد و عاقبت به خیر باشی زیر سایه ی امام زمان(عج).🌸🌷🌺💕💛

میشه لطفا اسم من رو هم در ختم جدید بنویسی؟یک دنیا ممنونم ازت.❤️❤️❤️

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. اللهم عجل لولیک الفرج.امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سو.یا من اسمه دواء و ذکره شفا.اللهم اشف کل مریض.
2738

لطفا  دعام کنید

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

خواهرهای عزیزم خیلی خوشحالم در کنار شما توفیق داشتم این سوره ی زیبا رو بخونم.

الهی دست پر برید از این ختم و به زودی زود خبر قشنگ حاجت رواییتون رو بشنویم و خوشحال بشیم.😍💕❤️🌸💛💜🧡💚

ان شاالله کنار خانواده هاتون سلامت و شاد و خوشبخت باشید و به هر آنچه که میخواهید برسید.💐🌷💛💚💕

من هر روز سر وقت شرعی سوره رو خوندم و تلاشم رو کردم لطفا اگر خطایی کردم یا کلمات رو آن طور که باید تلفظ نکردم به بزرگی قلبهای مهربانتون من رو ببخشید و حلال کنید.💛🧡🌺💚💜❤️💕

🌼🌼🌼🌼🌼🌼💜💜

@پرندگان     @ایگار85  ‍    @درمسیرخدا    @sanazzzzzzzaaaammmmm      

خواهرهای خوبم من در روز شما اعراب کلمه‌ی »اثما» در سوره‌ی انسان رو نادانسته اشتباه تلفظ کردم و بعدا در روزهای دیگه‌ای یکبار دیگه سوره رو با اعراب درست کلمه به نیتتون خوندم.خواهش میکنم به بزرگی قلب های پاکتون لطفا من رو ببخشید و حلال کنید.❤️❤️❤️

بی نهایت از همه‌تون ممنون و سپاسگزارم.🌷🧡🌹🌼💐😍

خواهرهای عزیزم خیلی خوشحالم در کنار شما توفیق داشتم این سوره ی زیبا رو بخونم. الهی دست پر برید از ا ...

عزیز دلم ممنونم.قبول حق الهی😗

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍
@دخترایرونی57     @مامانبزرگپانیذ     دیروز و امروز ب نیت شما عزیزان خوندم ...

ممنون عزیزم انشالله عاقبت بخیر بشید

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ممنون از همه عزیزان ببخشید که تک تک نتونستم از تون تشکر کنم انشاالله همه حاجت دوا بشید به حق امام رض ...

عزیزم ۲۵ تیر به نیت شما سوره انسان خوندم.حاجتتون روا والتماس دعا.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
2706