2737
2734

سلام خواهران عزیزم💖

41 روز سوره انسان می خوانیم  و  به ترتیب لیست برای عزیزی که نوبتش هست دعا می کنیم.✨🙏

✨هم چنین ۱۴۰۰ صلوات هدیه به حضرت صاحب الزمان (عج) می فرستیم (میتونید طی ۴۱ روز یا یکسره بفرستید)✨

زمان شروع ختم : شنبه ،  ۱۷ خرداد
زمان پایان ختم : پنج شنبه ، ۲۶ تیر

از اذان صبح تا قبل از نیمه شب شرعی فرصت برای ادای ختم دارید📿

خواهران خوبم سعی کنید در حد امکان بیاین اعلام کنید که ختمو به جا آوردید اگر هم شرایطشو ندارید، همین که اطمینان بدید ختمو به طور منظم ادا می کنید کافی هست💞

این ختم هدیه به امام زمان (عج) و تعجیل در فرجش و  حاجت روایی شما عزیزان هست.ان شاءالله با واسطه مولامون ، حاجات شما خوبان برآورده بخیر بشه.الهی آمین🙏💖

پست بعدی لیست اعضای ختم رو میذارم⁦🌻

لطفا تاپیکو ذخیره کنید تا در دسترس تون باشه💖

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

هدیه به صاحب الزمان (عج)  🌼 هفدهم خرداد

پرندگان 🌼 هجدهم خرداد 

sanazzzzzzzaaaammmmm 🌼 نوزدهم خرداد

درمسیرخدا 🌼 بیستم خرداد

ایگار۸۵ 🌼 بیست و یکم خرداد

نگیییین 🌼 بیست و دوم خرداد

mersad_۶۳ 🌼 بیست و سوم خرداد

دخترم_عشقمه 🌼 بیست و چهارم خرداد

masoli 🌼 بیست و پنجم خرداد

maman۳۳۳ 🌼 بیست و ششم خرداد

ستایشsetayeshhh 🌼 بیست و هفتم خرداد

۷۰alna 🌼بیست و‌ هشتم خرداد

۷۰alna 🌼بیست و نهم خرداد

صهبای 🌼 سی ام خرداد ( به نیت عاقبت بخیری و صالح بودن فرزندان شون سید حسین و سید علی ان شاءالله)

آنیتاآنیتا 🌼 سی و یکم خرداد

مامان_محمدمحسن 🌼 یکم تیر ( به نیت سلامتی و عمر طولانی و با عزت مادرشون ان شاءالله )

dordone۹۸ 🌼  دوم تیر ( به نیت حل شدن مشکلات کاری همسرشون ان شاءالله)

نیوشاجان 🌼 سوم تیر

mary_ryan۲ 🌼 چهارم تیر

فاطیما۲۵۹ 🌼 پنجم تیر

فاطیما۲۵۹ 🌼 ششم تیر (هدیه به پدرشون )

sorayyaa 🌼 هفتم تیر

هشتم تیر 🌼  blue_rose7571 (فاطمه، به نیت خریدن خونه مناسب ان شاءالله)

esther 🌼 نهم تیر

narges۶۸۱۹ 🌼 دهم تیر

سیندرلام 🌼 یازدهم تیر

nargeskia 🌼 دوازدهم تیر

yonapapar 🌼 سیزدهم تیر

( دوست شون نرگس) yonapapar  🌼 چهاردهم تیر

آب 🌼 پانزدهم تیر (به نیت گشایش کار همسرشون ان شاءالله)

مستانه۶۹ 🌼 شانزدهم تیر

۸۲۷۲marmary 🌼 هفدهم تیر

۸۲۷۲marmary 🌼 هجدهم تیر

محنان۲۵۷ 🌼 نوزدهم تیر

م_آفتاب 🌼 بیستم تیر

آلبالوووو 🌼  بیست و‌یکم تیر

آلبالوووو 🌼 بیست و دوم تیر(به نیت مادرشون )  

آلبالوووو 🌼 بیست و سوم تیر( به نیت خواهرشون ) 

آلبالوووو 🌼 بیست و چهارم تیر(به نیت همسرشون ) 

دخترایرونی57 🌼 بیست و پنجم تیر

مامانبزرگپانیذ 🌼 بیست و ششم تیر

شما جوان‌های عزیز به توفیق الهی شکست آمریکا را خواهید دید؛ به توفیق الهی به زانو در‌آمدن صهیونیسم را خواهید دید؛ به توفیق الهی عظمت و عزّت نهایی ملّت ایران را مشاهده خواهید کرد : رهبر عزیز انقلاب

سلام... لیست تکمیل شد؟ 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا اگه لیست تغییر کرد یا کسی انصراف داد به من اطلاع بدین... 

التماس دعا برای تمام منتظران بارداری. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2731

سلام عزیزم متوجه نشدم الان از شنبه شروع نمیشه؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
هدیه به صاحب الزمان (عج)  🌼 هفدهم خرداد پرندگان 🌼 هجدهم خرداد  sanazzzzzzzaaaammmm ...

عزیم از ۱۷ خردادشروع کنیم؟

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
عزیم از ۱۷ خردادشروع کنیم؟

بله عزیزم از فردا شروع میشه

سلام عزیزم متوجه نشدم الان از شنبه شروع نمیشه؟

سلام گلم .چرا عزیزم از فردا شروع میشه

2738
سلام... لیست تکمیل شد؟ 

سلام. بله عزیرم تکمیل شد

✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫

بسم الله الرحمن الرحیم

هفدهم خرداد : سوره انسان هدیه به صاحب الزمان (عج)

🥀اللهم عجل لولیک الفرج🥀

🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷🍃🌷

✨💫✨💫✨💫✨💫✨💫 بسم الله الرحمن الرحیم هفدهم خرداد : سوره انسان هدیه به صاحب الزمان (عج) ...

سهم امروزتلاوت شد.به امیداینکه ازیاران حضرت باشیم❤

کتاب خون های گلم‌ کتابزندگی پس ازمرگ رو اگه نخوندین حتما بخونین😍

سلام تبسم جان، روز زیبایت بخیر🍀🌸🍀🌸

ان شاالله که با واسطه امام زمان و با تدبر در خواندن آیات زیبای  سوره انسان(دهر) همه دوستان خوبم در این گروه  وخود شما که بانی شدید،به بهترین شکل ممکن حاجتروابشید.

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
2706