2733
2739
عنوان

رفتار دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 700 بازدید | 64 پست
وا   مگه  چیکار کرده ک دارو بخوره   حرفا  میزنید شما

عزیز دلم تا زمانی که مادرانی مثل شما ، درمان دارویی رو مبنی بر دیوانگی میزارن ، فرهنگ جامعه هیچ پیشرفتی نخواهد کرد . آیا مصرف استامینوفن دلیل اعتیاد هست ؟ مگه کدئین نداره ؟؟ پس هر کی خورد معتاده ؟؟؟ پس اگر فرزند شما هم دارو مصرف کنه مبنی بر دیوانه و خدایی نکرده خل بودن نداره . دختر خاله من موقع کنکور نزدیک بودن مجنون بشه و تحت درمان قرار گرفت و الان پزشکی جهرم درس میخونه 

خب نبر به من چه  من از سر دلسوزی گفتم شما مشکل داری که فکر میکنی رفتن پیش روانشناس و روانپزشک ...

من مشکل ندارم بت روانشناس  منتها برا ی مشکل  ک با مشاوره حل میشه فکر نکنم نیاز باسه  بچه رو ببرم روانپزشک  شمام اطلاعات نداری  الکی  نظر نده لطفا

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نبر به من چه  من از سر دلسوزی گفتم شما مشکل داری که فکر میکنی رفتن پیش روانشناس و روانپزشک ...

پیش روانشناس و روان پزشک رفتن بد نیس

ولی نقاشی روی دیوار رفتار خیلی عجیب یا بیمار گونه ای نیس ک از بچه ها سر میزنه

مارو دور ننداز  
من مشکل ندارم بت روانشناس  منتها برا ی مشکل  ک با مشاوره حل میشه فکر نکنم نیاز باسه  ...

تو اگه اطلاعات داشتی میدونستی مشاوره و روانشناس چین  و ایا فرقی دارن یا نه 

موفق باشی

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2731
کاغذ هم داره همه چی دارخ  یواشکی من  اینکارو میکنه  

یه‌مدل کاغذ مخصوص هست مثه کاغذ دیواری میچسبونی به دیوار

رولیه

نصف دیوارو میگیره

بعدم براش جایزه بذار مثلا اگر دیوارو خراب نکنه یا تو دفترش نقاشی بکشه فلان چیزی ک دوست داره رو براش فراهم میکنی

عزیز دلم تا زمانی که مادرانی مثل شما ، درمان دارویی رو مبنی بر دیوانگی میزارن ، فرهنگ جامعه هیچ پیشر ...

خانم عزیز  شما  نمیخاد این چیزا رو بمن یاد بدی   من با روانشناس و روانپزشک  مشکلی ندارم  منتها  مشکل بچه من اونقدری حاد نیست ک ببرمش دکتر و دارو بدمش  بنظرت ب دکتر بگم دخترم دیوار رو خط خطی میکنه دارو بش بده بهم نمیخنده؟ 

وااااااای خدای من بچه داره با این کار مهارت هاش رو پیدا میکنه چرا مسئله ی به این کوچیکی رو بزرگ میکنید ، بچه بیمار که نیست داره یاد میگیره که خلاق باشه 

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2740
یه‌مدل کاغذ مخصوص هست مثه کاغذ دیواری میچسبونی به دیوار رولیه نصف دیوارو میگیره بعدم براش جایزه ب ...

ممنون عزیز حتما انجام میدم

پیش روانشناس و روان پزشک رفتن بد نیس ولی نقاشی روی دیوار رفتار خیلی عجیب یا بیمار گونه ای نیس ک از ...

نقاشی روی دیوارو نگفتم 

اینکه گچ دیوارو بکنه و به مامانش بگه یادم نبود طبیعی نیست از نظر روانشناس مشاوره روانپزشک یا هرکدوم.

حالا هرکی میخواد قبول کنه نمیخواد نکنه من خواستم به یه بچه کمک کنم 

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
ممنون  گلم

فداتشم بعد که اینکارو نکرد بگو دختر خوبم میخوای مثلا بریم اینو بخرم واست نگو اگه اینکارو کردی واست فلان چیزو میخرم بچه دیگه عادت میکنه میگه فلانو بده تا اینکارو نکنم

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
وااااااای خدای من بچه داره با این کار مهارت هاش رو پیدا میکنه چرا مسئله ی به این کوچیکی رو بزرگ میکن ...

تازه ادعای بافرهنگی و باسوادیشونم میشه  بخدا تعجب میکنم

2706