2726
عنوان

رفتار دخترم

698 بازدید | 64 پست

ما مستاجریم  بچم نزدیک 5 سال و نیمشه  هر چی بش میگم رو دیوار رو خط خطی نکن  بازم میکنه  قیچی  برمیداره گچ هاش رو میکنه  خونه از خودمون نیست صابخونه ممکنه غر بزنه  هر جورم تنبیهش میکنم باز دو روز بعد کارش رو تکرار میکنه    بعد میگم چرا اینکارو میکنی  میگه  نمیدونم یادم  نیست  چیکار کنم باهاش؟ 

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین نگو نکن بگو عزیزم اینکار اشتباه هست یه دفتر بده بهش بگو اینجا باید نقاشی کشید بیا باهم یه نقاشی بکشیم

در تاریخ9/9/99 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🌈🧚‍♀️.                              تیکر 9/9/99
بچه باید اینکارارو کنه طبیعیه کاغذ بچسبون رو اون بکشه

کاغذ هم داره همه چی دارخ  یواشکی من  اینکارو میکنه  

روی دیوار کاغذ بچسبون 

دور قیچی چسب بزن 

یه علامتی بزار که یادش بمونه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
ببرش روانپزشک کودک 

فکر کنم اول باید ببره روانشناس 🤔

کاربر قدیمی هستم 😎😎 از سال ۱۳۹۵ عضوم ،  به تاریخ این عضویت نگاه نکن 🙄🙄  ۱ بار خودم رفتم و کاربریم و تعلیق کردم ،۱ بارم ترکیدم 😐😂🤦‍♀️

چرا باهاش با ملایمت حرف نمیزنی؟!!

شاید ما بگیم بچه هستن نمیفمن اما غلطه. ..

(نکته روانشناسی)

چندتا کاغذ بزرگ بخرین وروی دیوارها بچسبونین..با ذوق وشوق کودکانه بگید بیا باهم نقاشی کنیم..

هم ساعات خوشی رو سپری میکنین وهم دیوار ها سالم میمونن..اعتماد به نفسش تقویت وحال جفتتون خوب میشه💓💓💓

یادتون باشه نوشته بودم بالغ برپنج نفر از این کاربری استفاده میکنن؟! جالب اینجاست نوشته بودم قضاوت هم نکنید.. اما خب نظر های تند وبی ادبانه خیلی دل آدمو میشکنه..لطفا هرکس کنجکاوی راجع به این چند نفر داشت بهمون پیام بده تا خیلی قشنگ براش توضیح بدیم...تا شاید از شر قضاوت های(امضات یعنی هرچی گفتم باور کنین) راحت بشیم...                                    ممنونم ازتون💓
ببین نگو نکن بگو عزیزم اینکار اشتباه هست یه دفتر بده بهش بگو اینجا باید نقاشی کشید بیا باهم یه نقاشی ...

بازم انجام میده

2706