2737
2739
عنوان

چه ابرسانی بخرم؟

169 بازدید | 24 پست

خانما بنظرتون چه ابرسانی بخرم که جواب دهیش 100%باشه؟؟ پوستم خییییلی خشکه و اگه یکم ناپرهیزی کنم صورتم و پاهام میشه پر از اگزما

و پوستمم کدر شده

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک توعمرم ابرسان استفاده نکردم

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
2731
من از این ابرسانیا خوشم نمیاد فقط طبیعی

اخه وقت نمیکنم ماسکای طبیعی بزارم. مجبورم دنبال کرم و ماسکای اماده باشم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده

مارک mQتوو چند روز نتیجشو میبینی. عالیه

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738
جنس پوستتون چیه

من گونه هاموچونم خشکههههه ولی روبینیم چررربه🥴

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
مارک mQتوو چند روز نتیجشو میبینی. عالیه

جدی میگی؟؟ باهاش جوش نمیزنم؟؟ 

جدی میگی؟؟ باهاش جوش نمیزنم؟؟ 

اره. کلی مارک استفاده کردم تا اینو پیدا کردم. محشره. ن من ک جوش نزدم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
من گونه هاموچونم خشکههههه ولی روبینیم چررربه🥴

خوشبحالتون که نیاز ب ابرسانی نداره پوستتون