2737
2734
عنوان

چه ابرسانی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 24 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره. کلی مارک استفاده کردم تا اینو پیدا کردم. محشره. ن من ک جوش نزدم 

مرسی عزیزم

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
قیمتش چندهـــ؟

55میل، 80

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
خوشبحالتون که نیاز ب ابرسانی نداره پوستتون

نداره؟🥴😂میگم‌گونه های شدید خشکههه 

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
نداره؟🥴😂میگم‌گونه های شدید خشکههه 

انقد ناراحتم شدتشو حس نکردم ببخشید😂

آدم یجایی تو زندگیش وایمیسه و برمیگرده به راهی که تا اونجا اومده نگاه میکنه، میبینه چقد میون‌بر بوده که ندیده
2740
انقد ناراحتم شدتشو حس نکردم ببخشید😂

فداسرت گلم‌من ۳ساله الوورا میزنم توهم‌امتحان کن

ازین کاربری{2}نفر استفاده میکنن🙏🙏🙏 هموقضاوت نکنیم....من ندادم به سکینه قسمت میترررررسم،،یکنفر دادقسم درحرمت غوغاشد😭🏴🖤شکسته بالو پرِ من ولییییی دلم تنگ است سفربه کربلارو خودت درستش کن موووولای خوبم🖤🏴😭
فداسرت گلم‌من ۳ساله الوورا میزنم توهم‌امتحان کن

ی مدت خیلی پرس و جو کردم خیلی تعریف الوورا رو کردن. ولی خب خود گیاهو مستقیم استفاده کردم، متاسفانه خوب نبود خیلی جوش زدم. ولی خب ترسیدم برم ژلش رو تهیه کنم